Endokrynolog Szczecin

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Bardzo kompetentna i miła Pani doktor. Podczas wizyty czuję, że czas jest poświęcony dla mnie, Pani doktor słucha mnie i odpowiada na pytania. Po raz pierwszy od kilkunastu lat unormowały się moje wyniki. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku.
Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg.
Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności umawiania się na wizyty.
Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Polecam, bardzo miła Pani doktor, kontaktowa, można z nią "normalnie" porozmawiać, duża życzliwość i uprzejmość.

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

U Pani Doktor leczę się od 5 lat. Dzięki niej mam 2 synów. Pierwszą ciążę prowadziła, a do drugiej znalazłam położnika w moim mieście, ale mam z nią cały czas kontakt mailowy. Faktycznie wizyty publiczne są trochę nerwowe, za dużo pacjentek przyjmuje i nie ma za dużo czasu. Byłam także prywatnie i wtedy ma więcej czasu. Z leczenia jestem zadowolona, z podejścia do mnie także.

Kasprzaka 7a
Szczecin

Bardzo miła i znająca się na rzeczy lekarka.Profesjonalistka jesli chodzi o tarczycę.Bardzo mi pomogła i jestem jej wdzięczna za to.Nie chodzę teraz do niej bo mnie nie stac na prywatne wizyty a mój rodzinny nie zna sie wogole na tarczycy.Bede musiała ją odwiedzic ale dopiero jak nazbieram kasę na wizytę i dodatkowe badania :((((

Szczecin

Polecam, prowadzi moje 2 córeczki od urodzenia. To oddany dzieciom lekarz.

Polecam, prowadzi moje 2 córeczki od urodzenia. To oddany dzieciom lekarz.

lekarz Bożena Kurek

Endokrynolog, Internista

Wyszyńskiego 17
70-376 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor,leczę się od 12 lat i dopiero teraz dzięki zastosowaniu nowego leku poczułam się lepiej.

Poradnia Ginekologiczno-Endokrynologiczna
Nałkowskiej 4
71-434 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona.Moja córka jest pod opieką pani doktor od 2009 roku.Zawsze mogę w razie "W" zadzwonić na prywatny nr telefonu,który dostaliśmy od lekarz.Córka też bardzo lubi panią doktor bo jest sympatyczna i ma bardzo dobre podejście do dzieci.Po za tym zawsze dokładnie wszystko wyjaśni.Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba.Pani doktor jest lekarzem z powołania i robi to co lubi dzięki temu moja córka jest uśmiechnięta a ja wiem wszystko o chorobie i leczeniu.Szczerze polecam dr.Małgorzatę Syrenicz

Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Diabetolog, Endokrynolog

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Moja wizyta u Pani doktor trwała ponad godzinę do wizyty byłam przygotowana (np: wypisane zaobserwowane dolegliwosci i czas ich trwania,okresowośc ) Więc Pani doktor miała pole do popisu . Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze .Pani doktor podchodz bardzo rzeczowo i kompetentnie łączy choroby i ich zalezności. Lekarz naprawde godny polecenia a co wazne nie lasy na pieniądze .Wizyta bez usg to koszt 120 zł jedak jest potrzebna w moim wypadku co 3 mies natomiast dodatkowe konsultacje telefoniczne mam jeszcze raz w miesiacu ze świeca szukać drugiego tak rzetelnego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta