Endokrynolog Szczecin

- 18 lekarzy

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo kompetentna i miła Pani doktor. Podczas wizyty czuję, że czas jest poświęcony dla mnie, Pani doktor słucha mnie i odpowiada na pytania. Po raz pierwszy od kilkunastu lat unormowały się moje wyniki. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
+1 więcej

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku.
Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg.
Wyniki można konsultować telefonicznie bez ...
Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Średnia ocen: 4,9/5
Cudowna Pani doktor. Jest ciepla, zyczliwa, slucha z uwaga, zadaje mnostwo pytan, szanuje pacjenta, ma duzo emaptii i wielka wiedze. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, ten swiat bylby lepszy. Polecam.
Opinia dodana przez: Karina
+1 więcej

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Średnia ocen: 4,5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Średnia ocen: 4,2/5
Na początku moich wizyt u Pani doktor byłam bardzo zadowolona.
Cele mojej wizyty były dwa: nie mogłam zajść w ciążę i poziom hormonów w organizmie moim zdaniem miałam zaburzony.
Pani doktor zleciła badania mi i partnerowi, wszystko fajnie, pięknie... do czasu...
Przepisała mi tabletki na tarczycę, ponieważ okazało się, że niedomaga :) a jeśli chodzi o dziecko to mamy się z partnerem starać - ot, tyle... nie wiem nic więcej... ...
Opinia dodana przez: Caroline
+2 więcej

Gabinet
Kasprzaka 7a
Szczecin

Średnia ocen: 3,8/5
Raczej nie wybiorę się już do tego lekarza. Przez cztery lata chodziłam tam prywatnie po to, żeby zapytała, jak się czuję, zmierzyła mi puls, podotykała szyję i wypisała receptę, a za tą przyjemność płaciłam od 80 zł na początku do 130 zł przy ostatniej wizycie. Nic nie robiła sobie z tego, że mówiłam, że po lekach czuję się jeszcze gorzej i jakie mam objawy. Twierdząc, że "tak musi być" zwiększała ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet

Szczecin

Średnia ocen: 3,8/5
Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani. Za wizytę zapłaciłam znacznie więcej niż powinnam (według wcześniejszych ustaleń telefonicznych), a nie dowiedziałam się nic na temat mojej przypadłości. Nie otrzymałam również skierowania na badanie, które jak później się dowiedziałam, było w moim przypadku konieczne.
Opinia dodana przez: Zofia

Poradnia Ginekologiczno-Endokrynologiczna
Nałkowskiej 4
71-434 Szczecin

Średnia ocen: 3,2/5
Jestem bardzo zadowolona.Moja córka jest pod opieką pani doktor od 2009 roku.Zawsze mogę w razie "W" zadzwonić na prywatny nr telefonu,który dostaliśmy od lekarz.Córka też bardzo lubi panią doktor bo jest sympatyczna i ma bardzo dobre podejście do dzieci.Po za tym zawsze dokładnie wszystko wyjaśni.Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba.Pani doktor jest lekarzem z powołania i robi to co lubi dzięki temu moja córka jest uśmiechnięta a ja wiem wszystko ...
Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Gabinet
ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Średnia ocen: 3,1/5
ktoś polecił mi Panią doktor. Byłam prywatnie w gabinecie. Pani doktor spóźniła się godzinę. Wyczekałam i odbyłam wizytę. Wydawałoby się, że jest ok.Przejżała wszystkie wyniki i zaproponowała następną wizytę w klinice. Ucieszyłam się, bo nie będę już płaciła.
O wyznaczonej godzinie 11.00 stawiłam się pod gabinetem. Czekało kilka osób ok.10
Pani doktor przyszła z opóźnieniem 1,20 min. Wskazała palcem kto ma wejść w pierwszej kolejności. Policzyłam. Będę tu czekać 6-7 ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Błażejczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

liczba opinii: 19

+3 więcej

Śląska 5 szczecin tel. 601586801
Więckowskiego 2 lok. 1
70-411 Szczecin

Średnia ocen: 3,1/5
Pani Dr jest doskonałym specjalistą! Swoje diagnozy zawsze poprzedzała badaniami. Nigdy nie trzeba było prosić o ich wykonywanie. Jest doskonałym lekarzem! Spóźnia się na wizyty i jest mało sympatyczna.
Opinia dodana przez: Gość

Endokrynolodzy w SzczecinieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat