lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Internista, Endokrynolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych osób dorosłych.
Przyjmuję w Przychodni przy ul. ...

Przyjmuję w Przychodni przy ul. Ledóchowskiego 16 w Szczecinie, nr telefonu do rejestracji 91 4358332.

Miła i serdeczna oraz bardzo kontaktowa osoba. Cierpliwie i w prosty sposób tłumaczy mechanizm choroby. Zadaje mnóstwo pytań również chętnie odpowiada na wszystkie zadane przez pacjenta pytania. Wizytę uznaję za udaną i wyczerpującą wszystkie moje pytania i wątpliwość. Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością nie ostatnia. Serdecznie polecą dr Szczerkowską.

Miła i serdeczna oraz bardzo kontaktowa osoba. Cierpliwie i w prosty sposób tłumaczy mechanizm choroby. Zadaje mnóstwo pytań również chętnie odpowiada na wszystkie zadane przez pacjenta pytania. Wizytę uznaję za udaną i wyczerpującą wszystkie moje pytania i wątpliwość. Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością nie ostatnia. Serdecznie polecą dr. Szczerkowską.

Cudowna Pani doktor. Jest ciepla, zyczliwa, slucha z uwaga, zadaje mnostwo pytan, szanuje pacjenta, ma duzo emaptii i wielka wiedze. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, ten swiat bylby lepszy. Polecam.

Jak dobrze jest trafić na takiego lekarza-człowieka,humanistę,którego salus aegrotti suprema lex...jest wielkim dobrem.Rozpocząłem wizyty,pierwsza była dokładna-szczególowe USG z takimże dokładnym opisem.Pozostanę w Jej rękach bo sądzę,że trafiłem dobrze.

Polecam, bardzo miła Pani doktor, kontaktowa, można z nią "normalnie" porozmawiać, duża życzliwość i uprzejmość.

bardzo konkretna i kompetentna, do leczenia i diagnozy podchodzi kompleksowo i z zaangażowaniem, leczę się od kilku lat i jestem w 100% zadowolona, polecam każdemu niezadowolonemu z obecnego lekarza na zmianę na dr Szczerkowską!

Pani dr Szczerkowska patrzy na pacjenta jak na człowieka. Wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad, wypyta. Kieruje się zasadą: przede wszystkim nie szkodzić, a to b. ważne. Polecam jako endokrynologa!

Dlaczego panią doktor Szczerkowską oceniłem na same piątki?? - tylko dlatego, że nie ma tu szóstek!

Wspaniały lekarz i czlowiek. Trafnie diagnozuje, slucha, tlumaczy, pomaga. Polecam!

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo