dr hab. n. med. Anna Bręborowicz

Alergolog, Pediatra

Nie jesteśmy zadowoleni z leczenia naszej córeczki przez tą panią, trafiliśmy do niej z polecenia i zaufaliśmy jej ze wszystkich sił, jakie nam jeszcze pozostały po długotrwałym już leczeniu dziecka. Wierzyłam, że po długiej tułaczce od jednego specjalisty do drugiego, w końcu P. Bręborowicz (o której wcześniej tyle dobrego przeczytałam i usłyszałam) nam pomoże. Jednak "leczenie " Pani dr polegało tylko na zapisywaniu stosów recept na maksymalne dawki sterydów wziewnych, które totalnie nie spowodowały ani grama poprawy. Nie mówiąc o fakcie, że gdy na prawdę potrzebowaliśmy jej porady, w stanie kiedy z dzieckiem było gorzej, to albo nie mogliśmy się z nią połączyć, albo uzyskaliśmy odpowiedź, że ona nam nie pomoże, tylko mamy jechać do szpitala . I nawet na koniec nie potrafiła się przyznać, ze nie potrafi nam pomóc, tylko rozłożyła ręce...? Dlatego nie mogę wystawić tej pani pozytywnej oceny. Koszt wizyty 150 zł za samo wypisywanie recept na leki które nie są obojętne dla organizmu małego dziecka to jak dla mnie zbyt dużo.

Pani profesor "wyprowadziła" moją córkę z astmy. Trafiłam do niej, kiedy alergia u mojego dziecka hulała, inni lekarze wyczerpywali "zestawy" leków, które nie pomagały.... Warto jej zaufać. To fakt, jest ciężko osiągalna, czasem nie ma siły, aby wszystko tłumaczyć (ale na pytania odpowiada w sposób kulturalny), niemal każda wizyta wymaga długiego oczekiwania w malutkiej poczekalni, czasem wydaje się, że dawkuje dużo leków (tak może się wydawać zwłaszcza w okresie poprawy choroby)...ale moje dziecko jest dowodem na to, że warto jej zaufać. Polecam jednak odpowiedzialne stosowanie się do jej zaleceń i nie uleganie pokusie odstawienia leków w okresie poprawy choroby. Obecnie moje dziecko ma odstawione wszystkie leki. Mam nadzieję, że astmę pożegnaliśmy na zawsze....:)

niewątpliwue jest specjalistką. Wszyscy odwiedzenie wczeniej lekarze twierdzili ze mój 4 letni syn jest alergikiem. Pani profesor tez sie skłoniła do takiej diagnozy. Jestem troche zawiedziona tym, ze po wizycie mam nadal 100 pytań do.. Wizyta polegała raczej na odpowiedzi na moje pytania niż tłumaczenie co, dlaczego i jak, czego sie spodziewać i co obserwować. Pani prof. jest osoba bardzo zajętą więc kontakt telefoniczny graniczy z cudem. Gdy podczas terapii u syna choroba się znów zaostrzyła, zostałam z problemem sama. Generalnie nie spotkałam jeszcze lekarza ,który by zajął sie moim chorym dzieckiem zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Pierwszy raz byłam z córką u pani profesor prywatnie.Poświęciła mam naprawdę bardzo dużo czasu.Wszystko wytłumaczyła,super dobrała leki,i skierowała do szpitala na diagnostykę.Teraz chodzimy do pani profesor do przychodni.Jedyną wadą jest to,że ma dużo pacjentów,i nieraz się spieszy,i w takim przypadku trzeba mieć przygotowane pytania na kartce,żeby o czymś nie zapomnieć.Pozatym bardzo polecam panią profesor.

BARDZO MIŁA KOBIETA.KONKRETNA.ZNA SIĘ NA RZECZY.JUŻ PO DWÓCH WIZYTACH SYN MIAŁ DOBRZE USTAWIONE LECZENIE.POLECAM.

Bardzo kompetentna, posiada ogromną wiedzę i trafne diagnozy. Naprawdę godna polecenia. Pomaga dzieciom, którym inni alergolodzy i pulmunolodzy pomóc nie potrafili.

Bardzo trafne diagnozy, dobrze tłumaczy, Mercedes wśród alergologów, zalecała cierpliwość i obserwacje u 4-latka i wszystko się sprawdziło. Super, polecam.

Brak mi slow,zeby wyrazic to jakim wspanialym lekarzem i czlowiekiem jest pani profesor.Ma wspaniale podejscie do dzieci iogromna wiedze.Wszystko starannie wytlumaczy,i odpowie na wszystkie pytania.W naszym przypadku diagnoza byla od razu trafiona,leczenie rowniez.Naprawde goraco polecam.

Dobry lekarz, profesjonalistka, pamięta pacjentów. Jedyny mankament to trudno się do niej dostać (nawet prywatnie) i często jest opóźnienie (trudno znaleźć zajęcie dla małego dziecka na ponad godzinę w poczekalni).

lekarz do którego mam zaufanie takie somo podejście do pacjęta wprzychodni jak i prywatnie .Konsekwętna w leczeniu dzieci przewleke chortch .