Alergolog Poznań

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) i stwierdzeniu, że zdaje sobie sprawę ile kosztuje leczenie mojego przypadku, za namową dr Rogackiej zrezygnowałem z wizyt prywatnych. Wizyty faktycznie trwały 30 minut, tyle, co kiedyś za pieniądze. Kilka lat miała z moim przypadkiem P. Doktor problemów, ale się nie poddała. Astmy tak zaawansowanej jak do tej pory się nie wyleczy, ale przynajmniej wiem jak z nią walczyć. Po "wyciągnięciu mnie na prostą" zostałem skierowany do pulmonologa na dalsze leczenie. Od kilku lat już nie leczy mnie dr Rogacka, ale spotykając się czasami na korytarzu w jej przychodni na Słowackiego zawsze się uśmiechnie i zamieni kilka zdań. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA !!!
Pozdrowienia z Dolska

lekarz Anna Bartczak

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Alergologia Plus SNZOZ
ulica Drobnika 49
60-693 Poznań

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

Opinia dodana przez: magdalena

lek. med. Janusz Doktór

Pulmonolog, Alergolog dziecięcy

wizyta już od 100

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C
Poznań

Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem złe skierowanie zgodził się na rozmowę ze mną. Poprosił mnie do gabinetu gdy miał pacjętkę z ok.1 rocznym płaczącym dzieckiem.Od samego początku mówił mi na "ty" co już mi się nie spodobało. Zaczął mówić o błędnym skierowaniu i że skoro jestem alergikiem to on proponuje zrobić testy wyciągnął kartkę i zaznaczał na jakie alergeny mam zrobić testy w przychodni którą mi poleca.W której ma "śmieciową umowę" i za jeden alergen zapłacę 3 zł zamiast 6 zł jeśli pójdę z tą kartką w ciągu 14 dni i powołam się na niego. zakreślił mi 18 testów co uczyniło by mnie 54 zł. Wiosną miałem takie testy robione za darmo ! Ta przychodnia to centrum alergologii na Bogusławskiego 16 w Poznaniu. Nie dopuścił mnie do głosu że potrzebuje lekarstwa na astme i to jest w tej chwili dla mnie najważniejsze bo lek mi się kończy. Nawet jak coś udało mi się powiedzieć to on nadal swoje że mam odstawić wszystkie leki na 2 tyg. porobić testy i przyjść do niego. Nie rozumiał powagi sytuacji ci którzy miewają napady duszności wiedzą o czym mówię. Liczyłem na fachową poradę że każe mi przyjść z nowym skierowaniem. i zaczniemy leczenie... no ale Wiecie co mnie nabardziej zastanowiło Na tej stronie figuruje jako alergolog którym w rzeczywistości nie jest. Skąd więc jego nachalne zachowanie względem testów alergicznych i formularz Centrum Alergologii?? jak sam nazwał " śmieciowa umowa" Nabija sobie kasę po prostu. Da mnie nie budzi zaufania. Innego zdania mogą być mamy z małymi pociechami gdzie jest bardzo uprzejmy i życzliwy. Decyzja należy do Państwa ja wieże że są uczciwsi i bardziej profesjonalni lekarze.

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Pani doktor kilka lat temu zdiagnozowała u mojego synka alergię. Dostaliśmy mnóstwo drogich leków , zalecenia oraz zapewnienie o powodzeniu terapii. Problem tylko w tym, że jak się okazało"wietrzyłem"(zalecenie po nasmarowaniu maściami) dziecko chore na SZKARLATYNĘ !!!!! Dla tych co nie wiedzą - to bardzo groźna choroba bakteryjna powodująca konkretne powikłania, jeśli jest źle leczona i z obowiązkową antybiotykoterapią!!!. Pani doktor źle zdiagnozowała objawy. Zapłaciłem za wizytę, leki i pozwoliłem zrobić krzywdę synkowi. A chorobę poznał zwykły lekarz(podczas wizyty kontrolnej z innym problemem) - za darmo - na kasę chorych i przeraził się sposobem leczenia tej zakaźnej choroby jaką przeszedł Marek. Nie polecam. Ciąg tytułów przed nazwiskiem nie koniecznie znaczy dobre leczenie. A tak na marginesie - nie wszystko jest alergią, na którą zrzuca się wszystkie problemy . Czasem jest to brak kompetencji i wiedzy lekarza, który nigdy się nie przyzna, że czegoś nie wie!!

Opinia dodana przez: tomek

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta (rozmowa,rada ) = 0, choć przy tych spóźnieniach to chyba powinnam to zrozumieć. Kolejne pole popisu to pediatra, podejście do dziecka "marzenie", dobrze że mam mało wrażliwe dziecko ale tym bardziej wrażliwym może się śnić po nocach ale "weź naklejkę" było wiec pacjent zadowolony musi być, dziecko lubiące wielominutowe oczekiwania na spóźnioną, wyniosłą dr, reagujące na polecenia w milisekundę na pewno nie wzbudzi u pediatry irytacji. Pochwalić Panią Doktor mogę za niesamowite skupienie i dokładność przy wypisywaniu wszelkich papierów z całą pewnością sumienna praca wykonywana jest przez specjalistę bo wtedy przeszkadzać nie wolno !.

Opinia dodana przez: pacjent NFZ

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny I uprzejmy. Miałby może ktoś prywatny numer do pani doktor, bo pilnie szukam kontaktu z Panią doktor

Opinia dodana przez: Maciej

Alergolodzy w mieście Poznań