lekarz Izabella Pawlik

Internista, Alergolog

Pani doktor bardzo nie miła. Ciężko się dogadać wmawia człowiekowi brak alergii pomimo że wcześniej ta alergia zostawiła stwierdzona. Tłumaczyłam że trafiałam kilka razy do szpitala i dostawałam zastrzyki na alergię to usłyszałam że na pewno nie było alergię a lekarze na sorze twierdzili inaczej. Tłumacząc co zawsze mi wychodziło z testów usłyszałam że na pewno nigdy nic nie wyszło i że nie możliwe. Testy wyszły mi ujemne ale po czasie pojawił się czerwony obrzęk Pani nawet nie chciała zobaczyć

Nie poważne podejście do pacjenta. Zapisy są o godzinie orientacyjnej, na umówioną godzinę miesiąc wcześniej musiałem czekać na miejscu 2 godziny żeby być w pełni obsłużonym. W między czasie koleżanki z prawie dorosłymi synkami Pani doktor alergolog są wpuszczani bez kolejki. Na następną wizytę umówiłem się z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, jednak po przyjściu na umówiony termin Pani w recepcji bez żadnych przeprosin oświadcza mi że dzwonili całe dwa razy że Pani doktor nie ma. Problem w tym że w recepcji zapisali mój numer źle i nie mogli się dodzwonić. Żadnej próby skontaktowania się przez internetowe konto pacjenta oczywiście nie było pomimo posiadania wszystkich potrzebnych danych aby moc to zrobić. Jeżeli nie odnajdujesz się w PRLowskich praktykach to nie polecam, bo tylko stracisz swój czas.

Rzeczowe podejście do tematu, co sobie cenię i do tego bardzo sympatycznie. Polecam Panią doktor!!!