lekarz Anna Buczek

1,8
1,6
1,8
1,4

Szkoda, że nie ma opcji bez gwiazdek. Pomijając kompletny brak uprzejmości i podejście do pacjenta zostałam zlekceważona w ciągu pięciu minut - tyle tylko ta pani doktor była w stanie mi poświęcić. Usłyszałam, że "trzęsę się nad swoim zdrowiem, a przecież nie jestem taka stara". Rozumiem, że na leczenie mają szansę starsi ludzie, którzy często słyszą, że już jest jednak za późno i dlaczego nie zapobiegali wcześniej... Przyszłam z konkretnym problemem zostałam wyśmiana i potraktowana "z góry". Poza tym byłam umówiona na konkretną godzinę poranną i mimo, że za mną ...

Przyszłam z konkretnym problemem zostałam wyśmiana i potraktowana "z góry". Poza tym byłam umówiona na konkretną godzinę poranną i mimo, że za mną nie było nikogo pani ta zrobiła sobie przerwę śniadaniową i musiałam czekać 20 minut na jej przybycie, żeby mogła poświęcić wyżej wspomniane pięć minut. Zdecydowanie nie polecam.

nawet 1 punkt to za dużo jak na tą panią, powinna raczej w kostnicy pracować jej mina od razu zniechęciła by do umierania. jednego tylko nie rozumiem ? tworząc spółkę jak można dopuścić by tak nieuprzejma, niekompetentna a do tego złośliwa lekarka miała do czynienia z chorymi? zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Byłem u niej kilka razy i nigdy się nie zdarzyło, żeby była choć trochę sympatyczna i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Nie słucha, często stawia błędne diagnozy. Po ostatniej wizycie, która trwała dwie minuty, bo Pani doktor nie chciała kompletnie słuchać co mi dolega obecnie (a szedłem jedynie z myślą o uzyskaniu skierowania do specjalisty) i kazała przedstawić sobie jakieś stare wyniki badań zupełnie niezwiązane z obecną dolegliwością, które wtedy zleciła (zresztą jak najbardziej prawidłowe), po czym mnie wyprosiła z gabinetu twierdząc, że "na dzisiaj tyle, do widzenia!". Więcej do tej Pani nie pójdę i zastanawiam się, czy przypadkiem nie pomyliła się wybierając zawód, który wymaga kontaktu z ludźmi.

Lekarz dobry z powodu braku kolejek, ale gdy się przychodzi do dr Buczek na ogół niema jej w gabinecie ponieważ siedzi w pokoju obok. Przepisze leki zaordynowane przez innych lekarzy, problem w tym, że przepisuje je wyłącznie na 100 % bez refundacji. Najprawdopodobniej różnica w cenie leków zostaje w Polimedzie. Laboratoryjne badania są przesyłane do Katowic, a wyniki są kompletnie nie wiarygodne. Uważam, że dr. Buczek należy omijać szerokim łukiem. Nie polecam.

Leczę się u pani doktor od wielu lat. Zawsze mi pomogła. Jestem zadowolona i uważam że to godny polecenia lekarz

dobra, kompetentna lekarka, miła, nie lekceważy dolegliwości, zawsze mi pomogła, uważam że jest godna polecenia

Ta pani zdecydowanie minęła się z powołaniem ! Bycie lekarzem wymaga - oprócz wiedzy medycznej - szczególnego stosunku do pacjentów. Tutaj, zdaje się, przeważa stosunek czysto "biznesowy"; pacjent oczekuje zrozumienia i pomocy w jego problemach, a nie zaliczenia wizyty celem skasowania przez lekarza należnej mu stawki. Odradzam tego lekarza !

Ta pani zdecydowanie minęła się z powołaniem !
Odradzam tego lekarza !

lekarz od wypisywania recept i leczenia kataru

lekarz od wypisywania recept i leczenia kataru

Nie polecam! podejście do pacjenta żenujące. Opryskliwa i arogancka. Sprawia wrażenie jakby siedziała tam za karę.

Miałem niestety okazję przekonać się na własnej skórze jak leczy ta pani. Zdecydowanie nie polecam nikomu. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tej przychodni.