lekarz Anna Celińska

Od lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jest lekarką bardzo konkretną, rzeczową, niezwykle delikatną. W sposób profesjonalny, a jednocześnie bardzo przystępny, w rzeczowej rozmowie Pani Doktor, potrafi wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości. Bardzo troskliwie i cierpliwie Pani Doktor zarówno leczy już powstałe problemy, jak i bardzo trafnie zaleca wszelką profilaktykę.

Pani doktor prowadziła moja ciążę i mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony zleca wszystkie badania i jest delikatna w czasie badania. Z drugiej strony przy dłuższej współpracy zauważyłam kilka niefajnych kwestii: nie na miejscu komentarze dotyczace choćby wyboru imienia dla dziecka czy KP, czasem miewa "humory" kiedy jest bardzo oschła i niewiele tłumaczy, dodatkowo bardzo wyolbrzymiała problem w czasie ciąży, do którego inni lekarze podchodzili tak jakby go nie było (niewielki mięśniak). Także podsumowując do prowadzenia ciąży nie polecę chyba że macie idealna sytuację, zero problemów i potrzebujecie tylko lekarza który będzie zlecał badania i to wszystko.

Dr. Celińska jest bardzo miłą jak i kompetentną osobą. Pacjentowi poświęca dużo czasu. Podczas badań jest bardzo delikatna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W 100% polecam :)

Trafiłam do Pani Doktor zupełnie przypadkiem - chcialam poprosic o wykonanie cytologi która miała być przedstawiona mojemu lekarzowi prowadzącemu. Na początku była troszkę oschła ale po zapoznaniu się z moimi wynikami, zadawała dużo pytań, doradzała i zaproponowała skierowania na kompleksowe badania. Mimo tego, ze mam lekarza prowadzacego zaproponowala mi badania profilaktyczne ( co pozytywnie mnie zaskoczyło) i na wszelki wypadek konsultacje mojego przypadku z innymi specjalistami. Pani Doktor jest konkretna ale jednocześnie nie traktuje przedmiotowo.

Przemiła pani dr. która swoim ciepłem wsbudza pełne zaufanie. Miła, spokojna, kompetentna. Goraco polecam;)

Super lekarz prowadziła moje 2 ciąże i jestem bardzo zadowolona :) polecam

Super lekarz prowadziła moje 2 ciąże i jestem bardzo zadowolona :) polecam

Nie polecam tej osoby. Niemiła, wymądrzająca się, pacjenta traktuje podmiotowo.

Nie polecam tej osoby. Niemiła, wymądrzająca się, pacjenta traktuje podmiotowo.