lekarz Anna Chlebowska

3,5
3,5
3,7
3,4

Ta kobieta chciala mnie Zabic! To Co Ze mna zrobila jest godne pozalowania !!!!zrobila Ze mnie krolika doswiadczalnego!!a ja za to zaplacilam duze pieniadze bo diagnoza od niej byla nowotwor macicy !!!co nie bylo prawda przepisala Mi szczepionki ktore nie byly dopuszczone so sprzedazy !!duzo kobiet zmarlo na skutki uboczne ja Po duzych cierpieniach przezylam!!stwierdzilam Ze teraz prawdziwych lekarzy nie ma da tylko ci Co pieniadze kasuja

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

Bardzo delikatna lekarz. Wizytya, która ogólnie nie należy do przyjamnych u Pani Doktor jest w porządku :)

Prywatnie miła z wiadomych względów ale jak ktoś napisał SZTUCZNY UŚMIECH. W szpitalu dała się poznać z zupełnie innej strony. Nie polecam, a wręcz ODRADZAM. lek. med. Anna Chlebowska dawno zapomniała jak się powinno traktować pacjenta.

bardzo fajna pani doktor zyczliwa pomogłami jak rodziłam syna rzadnych zastrzezen niemam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

ul. 12 lutego

Wyczółkowskiego 5/IV

Izabela Macinkiewicz

Traugutta 31a

Bogusław Kisielewski

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg
INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B