lekarz Anna Chlebowska

3,5
3,5
3,7
3,4

Ta kobieta chciala mnie Zabic! To Co Ze mna zrobila jest godne pozalowania !!!!zrobila Ze mnie krolika doswiadczalnego!!a ja za to zaplacilam duze pieniadze bo diagnoza od niej byla nowotwor macicy !!!co nie bylo prawda przepisala Mi szczepionki ktore nie byly dopuszczone so sprzedazy !!duzo kobiet zmarlo na skutki uboczne ja Po duzych cierpieniach przezylam!!stwierdzilam Ze teraz prawdziwych lekarzy nie ma da tylko ci Co pieniadze kasuja

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

Wspaniały lekarz i kobieta... Oddałbym się spokojnie JEJ "pod nóż"... Polecam wszystkim kobietom i kobietkom. Moją żonę wspaniale zooperowała a później opiekowała się. Uwielbiam takich lekarzy chirurgów, którzy widzą CO ZAMIERZAJĄ zrobić swoim skalpelem ZAMIM wezmą go do ręki...

Cudowna, wspaniała, kompetentna, profesjonalna Pani doktor. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Pełna szacunku i zrozumienia dla pacjenta. Odebrała poród mojego synusia i zrobiła zdjęcia mojemu Kubusiowi zaraz po porodzie, gdy my przejęci całą sytuacją zapomnieliśmy o tym. Kiedy leżałam na oddziale przed porodem, gdy wchodziła do sali z uśmiechem to tak, jak gdyby słoneczko z nią weszło. Potem gdy miałam kłopoty zdrowotne, była przy mnie. Dziękuję Pani Doktor za wszystko.

Bardzo delikatna lekarz. Wizytya, która ogólnie nie należy do przyjamnych u Pani Doktor jest w porządku :)

bylam u pani doktor tydzien temu jestem zadowolona z wizyty juz nie szukam innego lekarz

Moim zdaniem bardzo chamska i opryskliwa dr. W szpitalu, w którym pracuje uprawia prywatę. Nie chciała mi zrobić badania HSG ponieważ nie byłam jej pacjentką (nie chodziłam do niej prywatnie) a tego dnia, na który miałam skierowanie do szpitala ona miała dyżur. Kazała mi zadzwonić do swojego dr i poprosić żeby zrobił mi badanie do ona nie ma na to czasu i nie było to z nią uzgodnione. Ja rozumiem, że p. dr "rządziła" tego dnia na oddziale, ale swoje fochy powinna zostawiać w domu, a to że wstaje lewą nogo i czuje się nie wiadomo kim na oddziale to nie problem pacjentów!!

Słuchajcie ja jestem bardzo zadowolona dzięki Pani doktor mam dwóch wspaniałych synków (mimo dwóch wcześniejszych poronień. Doskonale poprowadziła moje obie ciąże, uratowała w obu przypadkach dzieci. Dziękuję bardzo

Dobry ginekolog kompetentna, fachowo podchodzi do pacjentki. Nie owija w bawełnę. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Polecam wszystkim panią.

bardzo fajna pani doktor zyczliwa pomogłami jak rodziłam syna rzadnych zastrzezen niemam!