Ogromnie się ciesze, że trafiłam na Panią Annę! Po wypadku miałam dość sporą bliznę na twarzy, dzięki Pani dr w tym momencie jest prawie niewidoczna. Jest też bardzo ciepłą osobą, która wspiera swoich pacjentów. Dziękuję za wszystko!

JEST LEKARZEM, KTÓRY JUŻ W CZASIE PIERWSZEJ ROZMOWY WYKAZUJE BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE DOLEGLIWOŚCIAMI PACJENTA,KTÓRY PRZYCHODZI DO NIEJ,JAKO DO FACHOWCA.PANI DOKTOR SZCZEGÓŁOWO OMAWIA KOLEJNOŚĆ ZABIEGÓW I POZYTYWNE SKUTKI JAKICH PACJENT MA PRAWO OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU.BEZPOŚREDNI KONTAKT Z NIĄ,SZCZERA WYMIANA OPINII POMIĘDZY PACJENTEM A LEKARZEM BUDZI U PACJENTA PEŁNE ZAUFANIE.BARDZO A BARDZO MAŁO JEST W OBECNEJ DOBIE W POLSCE TAKICH SPECJALISTÓW JAK PANI DOKTOR.ROZMAWIALIŚMY Z RÓZNYMI LEKARZAMI W POLSCE W CIĄGU OSTATNICH KILKU MIESIĘCY I ODNIEŚLIŚMY WRAŻENIE,ŻE ONI NIE SĄ DLA NAS.JEDYNĄ METODĄ USPRAWNIENIA DŁONI PO OPARZENIACH II I III STOPNIA PANI DOKTOR Z INNEGO SZPITALA W POLSCE ZAPROPONOWAŁA PACJENTOWI O ZAWODZIE INFORMATYKA PRZEKWALIFIKOWANIE ZAWODOWE.TO MIAŁA BYĆ METODA LECZENIA DLA MŁODEGO CZŁOWIEKA,PRZED KTÓRYM ŻYCIE ZAWODOWE.

Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Dr Chrapusta to prawdziwy lekarz z powołania i pasji. Oby więcej takich w naszej służbie zdrowia.

Słyszałam pozytywne opinie o Pani dr i teraz je potwierdzam. Świetna, profesjonalna lekarka, bardzo skuteczna. Mój synek ją uwielbia.

Prawdziwy lekarz z powołania! Ogromna wiedza, umiejętności, doświadczenia, a przy tym niezwykle ciepła, wspierająca pacjentów osoba. Polecam wszystkim!

dr Ania to lekarz z powołania, . po pierwszej wizycie wiedzieliśmy że możemy jej powierzyć nasze dziecko. jasno i wyraźnie wytłumaczyła jaki jest stan i co ona może zrobić i wywiązała się z tego. To co dr Ania zrobiła z blizną mojego dziecka to majstersztyk. Adam bardzo miło wspomina pobyt w Krakowie i zabieg. Jedyną jej "wadą" jest to że jest daleko dla nas (ale od czego są auta), no i ma taki autorytet u mojego dziecka, że tylko ona może bez problemów zmieniać mu opatrunki i jak ona mu coś powie to święte ;))

POLECAM!!!! POLECAM!!! POLECAM!!!

Operowala mi dziecko i bardzo jej jestem wdzieczny za to.WSZYSTO SIE UDALO . Nic mnie to nie kosztowalo finansowo poza szczerym dziekuje! Polecam!!!!!

Operowala mi dziecko i bardzo jej jestem wdzieczny za to.WSZYSTO SIE UDALO .
Nic mnie to nie kosztowalo finansowo poza szczerym dziekuje!
Polecam!!!!!

Bardzo dobra lekarka. Cudowny człowiek .Polecam ; )

Bardzo dobra lekarka. Cudowny człowiek .Polecam ; )

Pani Doktor operowała mnie po wypadku samochodowym, kiedy przednia szyba auta rozprysnęła się w kawałki i powbijała w moją twarz. Było ze mną bardzo, bardzo źle. Pani Chrapusta doprowadziła mnie do normalności. Dziś mogę znów z uśmiechem spojrzeć w lustro. Dziękuję jej za wszystko co dla mnie zrobiła.

Pani doktor operowała mi uszka. Wyszło pięknie. Gorąco polecam. Świetny specjalista.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

dr
Robert Mieżyński

USD Prokocim
Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36