Chirurg Dziecięcy Kraków

lek. med. Robert Wilk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1

Wspaniały lekarz-profesjonalny, zaangażowany. Przeprowadzał operację naszego synka - pomimo, że operacja była robiona na NFZ, z chęcią nam wszystko wyjaśnił, dał prywatny numer; wyjaśnił, na czym będzie polegał zabieg i jak postępować potem-nie zmuszał nas do odbycia wcześniej kilku prywatnych wizyt. Czułam, że oddaję synka w dobre ręce. Jeszcze po zabiegu z chęcią udzielił nam rady i rozwiał nasze wątpliwości. Nie umiem ocenić jakości przeprowadzonej operacji, ale synek czuje się ...
Opinia dodana przez: Agata

dr Robert Mieżyński

USD Prokocim

Kraków

Specjalista najwyższej klasy: niezwykle kompetentny, konkretny i zaangażowany, a przy tym sympatyczny i świetnie zorganizowany (profesjonalizm, punktualność, rzeczowość przy ustalaniu terminów i ich dotrzymywanie). Zabieg usunięcia dużego znamienia barwnikowego u dziecka przebiegł znakomicie. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

lekarz Zdzisław Pachacz

Kraków

Zdecydowanie odradzam tego lekarza! Ma bardzo złe podejście do pacjentów. Byłem u niego w Lux-Medzie z 9-letnim synem, który doznał urazu (spadł z karuzeli) i utykał z tego powodu. Komunikacja p. doktora polega na ciągłym "objeżdżaniu" pacjenta - a właściwie jego rodziców, bo do syna nie odezwał się ani raz - i to też jest chyba dziwne. Na wstępie nam (byłem z żoną) zakomunikował, że do gabinetu może wejść albo ...

dr n. med. Anna Chrapusta

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Ogromnie się ciesze, że trafiłam na Panią Annę! Po wypadku miałam dość sporą bliznę na twarzy, dzięki Pani dr w tym momencie jest prawie niewidoczna. Jest też bardzo ciepłą osobą, która wspiera swoich pacjentów. Dziękuję za wszystko!
Opinia dodana przez: Emilia

dr Piotr Wojciechowski

USD Kraków

Kraków

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną i skomplikowaną operację wady wrodzonej, usunął mi ogromną deformację klatki piersiowej, z którą żyłam przez wiele lat, wcześniej nie miałam żadnej nadziei na wyleczenie tej wady. Dzięki Niemu żyję, jestem prawie zdrowa i sprawna.
Dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: kasia

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Zdecydowanie NIE polecam! Pierwszy raz natknęłam się na tak niekompetentnego niesympatycznego robiącego problemy lekarza (a przeżyłam wiele). Mimo wielokrotnego pytania nie mogłam uzyskać od lekarza Janusza Sulisławskiego jakich kolwiek informacji o stanie zdrowia mojego dziecka, nawet przy wypisie nie raczył powiedzieć czy i ewentualnie co dolega maluszkowi.Dopiero po setnym zapytaniu "zasłużyłam na jego skąpą odpowiedź" potwierdzającą wadę malucha (gdybym nie zapytała dowiedziałabym się w domu z wypisu)--żadnych dodatkowych informacji takich ...
Opinia dodana przez: Mamamaluszka1

lekarz Radosław Mycek

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bardzo miły, uprzejmy Pan doktor, zajmował się moim dzieckiem, a po wszystkim dokładnie wyjaśnił jak dalej postępować a efekty były natychmiastowe- trafna diagnoza- dziękuję.
Opinia dodana przez: anonymus

dr Mirosław Krysta

Torakochirurg, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny szpital dziecięcy w Prokocimiu

Kraków

Niespotykane i niedzisiejsze podejście do pacjenta, operacja na NFZ ustalona w krótkim terminie, telefonicznie! Co zaskakujące całkowicie bezpłatna! Kompetentny, miły, konkretny z olbrzymią wprawą, dokonał tego, co inny sławny chirurg zepsuł. Wielki szacunek dla tego człowieka! Polecamy!

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

Chirurdzy dziecięcy w Krakowie