Chirurg Dziecięcy Kraków

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Chirurg dziecięcy lek. med. Robert Wilk

lek. med. Robert Wilk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1

Wspaniały lekarz-profesjonalny, zaangażowany. Przeprowadzał operację naszego synka - pomimo, że operacja była robiona na NFZ, z chęcią nam wszystko wyjaśnił, dał prywatny numer; wyjaśnił, na czym będzie polegał zabieg i jak postępować potem-nie zmuszał nas do odbycia wcześniej kilku prywatnych wizyt. Czułam, że oddaję synka w dobre ręce. Jeszcze po zabiegu z chęcią udzielił nam rady i rozwiał nasze wątpliwości. Nie umiem ocenić jakości przeprowadzonej operacji, ale synek czuje się ...
Opinia dodana przez: Agata

dr Robert Mieżyński

USD Prokocim

Kraków

Dziś tj.07.04.2021r. o godz.13. w klinice Medicina był operowany nasz synek Bartuś.
-----Serdeczne podziękowania dla wybitnego chirurga,prawdziwego z powołania Lekarza Pana Dr.n.Med.Roberta Mieżyńskiego za wielkie Serce,fachowość,troskliwość o swoich pacjętów.Taki wspaniały b.rzetelny człowiek- lekarz zdarza się jeden na tysiąc - Klinika- Medicina - wysoki standart-czystość,bezpieczeństwo,sympatyczny personel - miejsce godne polecenia-bardzo wdzięczni rodzice Bartusia G.
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

lekarz Zdzisław Pachacz

Kraków

Zdecydowanie odradzam tego lekarza! Ma bardzo złe podejście do pacjentów. Byłem u niego w Lux-Medzie z 9-letnim synem, który doznał urazu (spadł z karuzeli) i utykał z tego powodu. Komunikacja p. doktora polega na ciągłym "objeżdżaniu" pacjenta - a właściwie jego rodziców, bo do syna nie odezwał się ani raz - i to też jest chyba dziwne. Na wstępie nam (byłem z żoną) zakomunikował, że do gabinetu może wejść albo ...

dr n. med. Anna Chrapusta

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Ogromnie się ciesze, że trafiłam na Panią Annę! Po wypadku miałam dość sporą bliznę na twarzy, dzięki Pani dr w tym momencie jest prawie niewidoczna. Jest też bardzo ciepłą osobą, która wspiera swoich pacjentów. Dziękuję za wszystko!
Opinia dodana przez: Emilia

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Świetny specjalista,
porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

dr Piotr Wojciechowski

USD Kraków

Kraków

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną i skomplikowaną operację wady wrodzonej, usunął mi ogromną deformację klatki piersiowej, z którą żyłam przez wiele lat, wcześniej nie miałam żadnej nadziei na wyleczenie tej wady. Dzięki Niemu żyję, jestem prawie zdrowa i sprawna.
Dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Radosław Mycek

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bardzo miły, uprzejmy Pan doktor, zajmował się moim dzieckiem, a po wszystkim dokładnie wyjaśnił jak dalej postępować a efekty były natychmiastowe- trafna diagnoza- dziękuję.
Opinia dodana przez: anonymus

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Ja rowniez POLECAM Pana Docenta ;) bylam operowana 32 lata temu. Jako noworodek :) Miałam przepukline przepony. Dzięki Panu Docentowi zyje i jestem zdrowa kobieta :) DZIĘKUJĘ BARDZO :)
Opinia dodana przez: Ania

Chirurdzy dziecięcy w Krakowie