Chirurg Dziecięcy Kraków

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman
Pozdrawiam i dziękuję z całego serca za życzliwą opiekę, czas poświęcony dla mnie i moich rodziców którzy oddali moje życie i dalsze zdrowię w pani ręce, jest pani jak powiedział mój starszy brat " super bohaterem ". Chcę także podziękować całemu zaspołowi z oddziału chirurgi dziecięcej, wliczając także super panie pielęgniarki które zawsze są pomocne w tych gorszych chwilach ( uśmiechną się, ...

USD Kraków

Kraków

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną i skomplikowaną operację wady wrodzonej, usunął mi ogromną deformację klatki piersiowej, z którą żyłam przez wiele lat, wcześniej nie miałam żadnej nadziei na wyleczenie tej wady. Dzięki Niemu żyję, jestem prawie zdrowa i sprawna.
Dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: kasia

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

Iwona Krzywoń-Cabaj

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Super podejście do pacjenta małego i dużego, leczymy się całą rodziną. Pani Iwona jest profesjonalna i moje dzieciaki lubią do niej chodzić, nie boją się przede wszystkim. Nawet rysują obrazki dla Pani Dentystki :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo
Opinia dodana przez: Matteo

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Bardzo miła, konkretna, rzetelna i szczera. Niesamowity fachowiec. Podczas pobytu w szpitalu po operacji syna (rekonstrukcja dłoni) poznałam innych rodziców, dzieci operowanych przez panią Stanek, którzy też bardzo chwalili panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Mój syn w większości przypadków na lekarzy reaguje płaczem, zupełnie inaczej jest gdy idziemy do dr Łyczakowskiego. Nie dość, że dr ma ogromną wiedzę, to też świetne podejście do maluchów! Polecam
Opinia dodana przez: Wiola

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić
Opinia dodana przez: Łukasz

USD Prokocim

Kraków

Specjalista najwyższej klasy: niezwykle kompetentny, konkretny i zaangażowany, a przy tym sympatyczny i świetnie zorganizowany (profesjonalizm, punktualność, rzeczowość przy ustalaniu terminów i ich dotrzymywanie). Zabieg usunięcia dużego znamienia barwnikowego u dziecka przebiegł znakomicie. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Michał

Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Ogromnie się ciesze, że trafiłam na Panią Annę! Po wypadku miałam dość sporą bliznę na twarzy, dzięki Pani dr w tym momencie jest prawie niewidoczna. Jest też bardzo ciepłą osobą, która wspiera swoich pacjentów. Dziękuję za wszystko!
Opinia dodana przez: Emilia

Chirurdzy dziecięcy w Krakowie