Anna Dąbkowska

Mnie zabrakło podania ceny leczenia przez lekarza, uważam że powinien poinformować jaki jest koszt. Ja niestety byłam zaskoczona po wizycie i jak przyszło do płacenia to mało nie zemdlałam (prawie 500zł.) Wystarczyło abym została uprzedzona, a co gdybym nie miała przy sobie takiej sumy?

Pani Dąbkowska chyba kupiła klinikę na wsi za BAAARDZO duże pieniądze, które szybko chce spłacić bankowi. Brak oficjalnego cennika, zapisy "na zeszyt", często zmieniający się specjaliści, a ceny - z kosmosu! W centrum stolicy jest taniej. Opracowanie 4 kanałów w szóstce to cena 1200 zł. bez odbudowy zęba, która kosztuje - bagatela - 700 zł. Nieporozumienie na wsi.

NAJLEPSZY Z LEKARZY STOMATOLOGÓW!!!....nie jestem zamożna, a czuje się zawsze najważniejsza! dojeżdżam jak cos się dzieje dosłowne 360 km( dlatego że się wyprowadziłam a nie wyobrażam sobie innego lekarza!!!!)co prawda kieszeń boli, ale WARTO!!!!!!!!!

ja tam wolę jak mnie boli kieszeń niż zęby, więc polecam ;)

ja tam wolę jak mnie boli kieszeń niż zęby, więc polecam ;)

Mimo dobrych opinii pani doktor wcale nie jest taka rewelacyjna, jest miła i poswieca duzo czasu pacjentowi, ale tylko gdy wie, ze jest on zamożny, bo zdecydowanie skoncentrowana jest na pieniądzach. Wizyty są cholernie drogie, drozsze niz w centrum Warszawy!

Szczególnie polecam Panią Anię. Zanim do niej trafiłam unikałam dentystów jak ognia. Teraz regularnie (bez przymusu innych ;) chodzę na przeglądy. Takie hasła jak leczenie kanałowe czy usuwanie ósemek nie robią na mnie wrażenia. Fakt - tanio nie jest ale za taką obsługę warto zapłacić.

Życzzyłabym sobie takich lekarzy wszędzie. Zdecydowanie wrócę i polecam innym.

Życzzyłabym sobie takich lekarzy wszędzie. Zdecydowanie wrócę i polecam innym.

Jeżeli chodzi o pracę wkłada w nią całe serce, jest dokładna, skrupulatna,ceni zaufanie pacjentów.

Panią Anię polecam wszystkim - jesteśmy z żonę jej pacjentami od kilku lat (podążamy za nią z gabinetu do gabinetu - ten jest już trzeci) i naprawdę serdecznie ją polecam wszystkim tym, którzy chcą podejść do leczenia zębów kompleksowo. Pełna gwarancja jakości, choć nie jest tanio, no ale jakość musi kosztować :-)

Nie lubię wizyt u dentysty, ale tu wróce dużo chętniej.

Nie lubię wizyt u dentysty, ale tu wróce dużo chętniej.