lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

Internista, Alergolog

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, który wykonuje swoją pracę z powołaniem i poświęceniem. Polecam ją wszystkim chorym i szukającym skutecznej opieki lekarskiej.

Pani doktor jest naprawdę dobra w tym co robi i jestem szczęśliwy że mi ją polecono bo wcześniej przez kilka lat włóczyłem się bezskutecznie po różnych przychodniach, robiono mi wszystkie badania i nic na dłuższą metę nie pomagało. Jeśli ktoś ma problemy z brzuchem polecam - teraz wiem co mi jest, czego mi niewolno i mam leki które mi pomagają.