Internista Chełm

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

To mój lekarz rodzinny w Chełmie. Najlepszy z jakim miałem kontakt. Uprzejmy, życzliwy, dba o pacjenta. Naprawdę interesuje się i stara się pomóc. Taki powinien być każdy lekarz. Panie Doktorze - bardzo dziękuję.

lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Jego metody leczenia chwalone przez wysokiej klasy specjalistów w Warszawie i Lublinie gdzie odbywały się konsultacje w leczeniu mojego schorzenia.
Do dyspozycji zawsze: na urlopie, poza godzinami pracy itp.Bezinteresowny! Zawsze można na nim polegać. Wiele mu zawdzięczam ja i cała moja rodzina.Jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 20 lat i na innego nigdy nie zamienię.

lekarz Lech Łazuka

Internista, Diabetolog

NZOZ Zdrowie

Chełm

Niekompetentny lekarz. Cukrzyca ciążowa rozpoznana w 16 tc, z każdym tygodniem gorsze wyniki, Lekarz totalnie olewa skoki cukru w dzień do 200 jedn, a na czczo nawet do 120. Nie robi nic by pomóc pacjentowi, jedynie oby spławić i głowy mu nie zawracać. Nie ma pojęcia o leczeniu. Przez niego dziecko nie mogło się urodzić naturalnie przez strasznie duża wagę urodzeniowa spowodowana właśnie cukrzyca. Nie polecam. Lepiej jechać prywatnie jeżeli ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Andrzej Grelecki

Internista, Kardiolog

Gabinet Lekarski Kardiologiczny Andrzej Grelecki
Karola Szymanowskiego 2
22-100 Chełm

bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny i przede wszystkim świetnie leczy

lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

Internista, Alergolog

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Baj

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Zero empatii, nie słucha pacjenta, który niejednokrotnie poprzez przedstawienie swojej historii choroby może pomóc w zdiagnozowaniu choroby. Nie polecam.

dr n. med. Wojciech Krawczyk

Internista

Gabinet Lekarski i Ośrodek Diagnostyczny Dr n. med. Wojciech Krawczyk
Litewska 8
22-100 Chełm

sądzę,że zarówno wykształcenie,jak i cechy osobowości predysponują Pana Doktora Wojciecha Krawczyka do wykonywanej przez niego pracy.Posiada predyspozycje do realizowania zadań wymagających dokładności i staranności.Jest odpowiedzialny,systematyczny,doskonale potrafi organizować pracę.Wysokie kompetencje społeczne umożliwiają Doktorowi na dobrą współpracę z innymi ludzmi,a rozwój i doskonalenie swych umiejętności są Doktora celem zawodowym.

lekarz Andrzej Brzozowski

Internista, Hematolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz. Słucha pacjenta jest uprzejmy. Pomógł mi tylko ten doktor a byłam u trzech innych. Ja szczerze polecam tego Doktora.
Opinia dodana przez: arletka

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Bożena Flis

Internista, Diabetolog

Zachodnia 27/12
22-100 Chełm

Gorąco polecam panią doktor. Od kilku miesięcy leczy mnie na cukrzycę, bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy
Opinia dodana przez: Krzysztof

Interniści w Chełmie