Internista Chełm

Gabinet Lekarski i Ośrodek Diagnostyczny Dr n. med. Wojciech Krawczyk
Litewska 8
22-100 Chełm

sądzę,że zarówno wykształcenie,jak i cechy osobowości predysponują Pana Doktora Wojciecha Krawczyka do wykonywanej przez niego pracy.Posiada predyspozycje do realizowania zadań wymagających dokładności i staranności.Jest odpowiedzialny,systematyczny,doskonale potrafi organizować pracę.Wysokie kompetencje społeczne umożliwiają Doktorowi na dobrą współpracę z innymi ludzmi,a rozwój i doskonalenie swych umiejętności są Doktora celem zawodowym.

22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz hematolog konkretna , rzeczowa , mila , wytłumaczy pacjentowi wszystko co dotyczy jego choroby ,robi wszystkie potrzebne badania , po ludzku podchodzi do pacjenta. polecam.

Zachodnia 27/12
22-100 Chełm

Gorąco polecam panią doktor. Od kilku miesięcy leczy mnie na cukrzycę, bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sławomir Baj

Lekarz med. paliatywnej, Internista

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Jestem pod wrażeniem że w takiej małej miejscowości przyjmuje tak doskonały specjalista. Jestem pod dużym wrażeniem! Szacunek!
Opinia dodana przez: Krzysztof

22-100 Chełm

bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny i przede wszystkim świetnie leczy

lekarz Paweł Kwaśniak

22-100 Chełm

Polecam Kilka razy byłem chory doktor posatwił trafna diagnoze leki przez kilka dni z znowu zdrowy jak ryba.

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE"
ul. Karola Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Przesympatyczny,uprzejmy doskonały lekarz',godny polecenia'podejście do pacjenta doskonale zawsze uśmiechnięty wszystko doskonale tłumaczy,bardzo lubiany przez pacjentow-
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Iwona Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.

lekarz Lech Smulkowski

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Jego metody leczenia chwalone przez wysokiej klasy specjalistów w Warszawie i Lublinie gdzie odbywały się konsultacje w leczeniu mojego schorzenia.
Do dyspozycji zawsze: na urlopie, poza godzinami pracy itp.Bezinteresowny! Zawsze można na nim polegać. Wiele mu zawdzięczam ja i cała moja rodzina.Jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 20 lat i na innego nigdy nie zamienię.

Interniści w Chełmie