Anna Dańska-Bidzińska

Ginekolog onkolog

3,7
3,7
3,6

Abstrahując od dokonan Pani Doktor Bidzińskiej i wszystkich tych według, których Pani doktor jest wybitnym lekarzem. Jej kompetencji kwestionować nie bede, ponieważ rzeczywiście to wszystko o czym piszą ludzie jest prawda. Niestety, ale mam zal do Pani Bidzińskiej, ze nie szanuje czasu swoich pacjentów..jestes umówiony dajmy na to na 18.00 po czym przychodzisz i patrzysz a przed Toba jest jeszcze 5 pacjentek.. Czekanie 1.5 H na to aby Cie dokor przyjęła u siebie w prywatnym gabinecie jest conajmniej rażące.. Nie jest to NFZ gdzie nie płacimy.. Jest to prywatny gabinet gdzie za wizytę płacimy niemałe pieniądze.. Wydaje mi sie ze mozna oczekiwać, ze nasz czas rownież jest w tym momencie wazny.... Oczywiscie jak juz w koncu dotrzesz do gabinetu Pani Bidzińska jest miła i poświęca Ci duzo czasu na rozmowę.. Moze własnie czas zaniechać tych rozmow bo wtedy inne pacjentki maja szanse na to zeby wejsc na do gabinetu na umówiona godzine....

Pani Danska jest osoba nieslowna ordynarna niemiła i żaden z niej lekarz .Zdecydowanie nie polecam .

Trafiłam ostatnio z polecenia do pani doktor Dańskiej, i muszę powiedzieć że nie mogłam lepiej trafić. Jest nie tylko kompetentna , ale też niezwykle ciepła i miła, ma czas dla pacjenta nie tylko w gabinecie prywatnym, ale też w szpitalu co dla mnie było bardzo ważne. Jestem już po operacji wykonanej przez panią doktor w szpitalu na Karowej, czuję się świetnie fizycznie i psychicznie, a to właśnie dzięki pani doktor. To lekarz godny polecenia.

Z całego serca polecam doktor Dańską -Bidzińską z Centrum Onkologii. Jest wybitnym specjalistą, jest rzeczowa, konkretna, widać że dobrze się zna na tym co robi, a poza tym jest bardzo miła i cierpliwa. Potrafi naprawdę podnieść na duchu co jest ważne dla kogoś z chorobą onkologiczną, i dobrze wytłumaczyć o co chodzi w chorobie i leczeniu. Potrafi też doradzić w innych sprawach, nie tylko onkologicznych, co też jest bardzo ważne. Polecam wszystkim, naprawdę dobry lekarz, oby więcej takich w naszej służbie zdrowia!!!

Polecam pania doktor każdej pacjentce. Jest kompetentna, potrafi dobrze wyjasnic wszystkie zagadnienia zwiazane z chorobą i leczeniem, jest konkretna i bardzo miła. I co najważniejsze nie rezygnuje łatwo z leczenia co w onkologii ma wielkie znaczenie. jestem szczęsliwa ze trafiłyśmy obie z Mamą do pani doktor. dziekuje i zdecydowanie polecam. I nie zgadzam sie z powyższymi opiniami !!!!

Pani doktor to wyjątkowo kompetentna i dociekliwa osoba. Wspaniały lekarz i specjalista. Podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków. Potrafi wszystko spokojnie i jasno wytłumaczyć. Praca to jej pasja. Dodaje mi siły i energii do walki z chorobą. Czeka mnie jeszcze długie leczenie, ale wiem, że jestem pod bardzo dobrą opieką pani doktor. Polecam!!!

Jestem pacjentka dr Danskiej, jest i moja mama i moja babcia. Super lekarka i super człowiek . Rewelacyjnie nawiązuje kontakt z kobietami w każdym wieku, i zna się dobrze na rożnych problemach ginekologicznych kobiet w różnym wieku. Polecam bardzo bo naprawdę warto.

arogancka ,taktujaca pacjentow przedmiotowo,bezczelna ,zero wsparcia dla cierpiacego ,mile widziane koperty ,na krotko zminiajace podejscie do pacjenta .

To pomyłka ze została lekarzem. Traktuje pacjentów jak przedmiot. Ordynarna, nie kompetentna. Zdecydowanie nie polecam