lek. dent. Anna Duda

3,3

Zaczynając od początku swoją przygodę z aparatem powiem tyle, ze do dr Dudy dostalam sie przypadkiem bo dzwoniąc po wszystkich gabinetach ortodontycznych nikt nie przyjmował juz nowych pacjentów. Do tej przychodni dostałam się bez problemu. Po pierwsze masakryczne podejście do klienta-za takie pieniądze powinni przynajmniej udawać uprzejmych :) po drugie właśnie koszty...a raczej ukryte koszty! 200 zl za każda wizyte która trwala 10 minut max, dodatkowe oplaty za zdjęcia,pojedyncze naprawy itp podsumowując za górę i dół wyszly wręcz KOSMICZNE pieniądze. Często musialam przychodzic między wizytami ponieważ gumeczki od aparatu pekaly i aparat sie zrywal trzeba bylo oczywiscie za te poprawki płacić osobno. Juz nie wspomnę o tym jaki jest czas oczekiwania w poczekalni na wizyte. Standardowo 2 godziny spóźnienia co wizyte! Kilka razy zdarzylo sie ze czekałam ponad dwie. Mam wrażenie ze pani dr poszła na ilosc pacjentow absolutnie nie na jakośc swojej pracy. Kolejna sprawa zero delikatności w tym co robila, wiecznie po jej wizytach mialam pocharatane dziąsła i krwawiacy język. Pomijajac to ze podczas kazdej wizyty musialam obsluchac sie glupot i ploteczek o kazdym z Kielc i poza (pani dr opowiada a jej asystentka podsmiechuje sie i potakuje dla zasady). Była arogancka, niesympatyczna, niemiła i bez kompletnego pojęcia o tym co mówi. Nie moglam doczekac sie kiedy wkoncu zakończy się moja przygoda z tym babskiem. Ostatnią wizyte wspominam najgorzej. Zdejmujac aparat nasluchalam się porad na temat tego ze powinnam sie szerzej uśmiechać i pokazywać uzębienie bo inaczej słabo to wygląda :) myślałam ze na nia zwymiotuje za chwile ale mówiłam sobie że wytrzymam bo to ostatni raz w tym gabinecie. Na koniec zaplacilam 900 zl za plastikowy retainer ktory w futerale stopil mi sie na słońcu na działce i tyle sie nim nacieszylam ;) przestrzegam przed ta przychodnia, prosze szukajcie innych i nie traccie majątku, czasu i nerwów! Pozdrawiam

Pani doktor istotnie najlepsza jest w pobieraniu płatności, na tym etapie leczenia na razie tyle mogę stwierdzić. W moim przypadku aparat jest noszony dopiero kilka miesięcy (nie precyzuję, żeby uniknąć identyfikacji - w końcu leczenie wciąż trwa), daleko mi pewnie choćby do połowy leczenia. Jak dotąd koszt wyniósł prawie 6 tys. zł. Każda wizyta to koszt 200 zł, mnóstwo kosztów ,,dodatkowych". Żałuję, że dopiero teraz usłyszałam o ortodoncie z Jędrzejowa, u którego CAŁKOWITY koszt leczenia nie przekracza 4 tys. zł. Pan doktor nie bierze grosza za wizyty kontrolne, a za aparat lepszy (i niewidoczny) zażądał od mojej znajomej 3600 zł. Nawet zważywszy na koszty paliwa w ramach dojazdu do Jędrzejowa - załóżmy niech będzie ich kilkaset zł - nie wyda się więcej niż 4,5 tys. Tymczasem leczenie u pani Dudy to wrzucanie w skarbonkę bez dna, mam wrażenie, że płacę za luksusowe wyposażenie gabinetu, choć z mojej perspektywy byłoby mi zupełnie wszystko jedno, jaką glazurą wyłożona jest toaleta obok gabinetu, w którym poddaję się leczeniu. Mam nadzieję, że chociaż efekty tego leczenia będą spektakularne, ale o tym napiszę pewnie co najmniej za jakieś 1,5 roku. Na razie natomiast ostrzegam wszystkich - nie dajcie się tak rolować na kasę, chyba wystarczy naiwnych.

Godne polecenia miejsce -nowoczesne,gdzie pracują i szanują siebie i innych pacjentów . Z miejsca wiadomo ,co ile będzie kosztować,jak w książeczce zapisano z podpisem lekarza do rąk własnych. Lek .Anna Duda przemiła ,pozytywna osoba z b dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do dzieci,sprytnie zorganizowana ,elokwentna i uśmiechnięta.Nawet przez moment ,nie czuje się złej atmosfery i niedomówień. Do rzeczy i kropka

Do rzeczy i kropka

Myślę, że osoby zadowolone z leczenia, które są w zdecydowanej większości nie zajmują się pisaniem bzdur. Ich uśmiech po leczeniu ortodontycznym mówi sam za siebie.