lekarz Anna Firek-Gwizdak

2,9

Osoba niezwykle ciepla i kompetentna. Zdecydowanie polecam:))))))))

Osoba niezwykle ciepla i kompetentna. Zdecydowanie polecam:))))))))

pani doktor znalazła u mnie duży guz i zaleciła bardzo drogie badanie,po konsultacji u innego lekarza i wykonaniu USG okazało się,że jestem zdrowa; dzięki kompetencjom pani doktor, ja i moja rodzina,przeżyliśmy tragiczny tydzień niepewności, dziękuję pani doktor...

Inny lekarz mówił, że z tej ciąży nic nie będzie, że poronienie to kwestia czasu. Kazał normalnie żyć i czekać na naturalne zakończenie ciąży. Zmieniłam lekarza. PANI DOKTOR FIREK wręcz odwrotnie, kazała leżeć placiem, brać leki i myśleć pozytywnie. Dawała 50%. DISIAJ MAM WSPANIAŁĄ ZDROWĄ CÓRECZKĘ!!! DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

Poszłam do Pani Doktor z różnymi objawami, głównie mówiłam o bólu, niemożności poczęcia dziecka. Zrobiono mi tylko cytologię i propozycję brania antykoncepcji, która ma zneutralizować ból. Genialne wskazania lekarza. Gratuluję poczucia humoru, jednak mi nie jest do śmiechu. A pewne miejsca bolą z dnia na dzień bardziej.

Mlła,kompetentna,delikatna,odpowie na każde pytanie.polecam

Mlła,kompetentna,delikatna,odpowie na każde pytanie.polecam

niestety zawiodlam sie.nie polecam, a nawet powiem wiecej, trzymajcie sie z daleka

myslalam ze moge zaufac spodziewalam sie czegos innnego

myslalam ze moge zaufac spodziewalam sie czegos innnego

Świetny specjalista. Wcześniej trafiałam na niekompetentnych lekarzy, wszyscy przepisywali mi tylko nowe, droższe leki. Pani doktor rzetelnie zajęła się moim przypadkiem i wyleczyła mnie w 2 miesiące.(inni "fachowcy" próbowali ponad rok, bezskutecznie)

Wspaniały lekarz! Ciepła sympatyczna osoba! Polecam każdej dziewczynie.

Wspaniały lekarz! Ciepła sympatyczna osoba! Polecam każdej dziewczynie.