lekarz Anna Florkiewicz

Alergolog

3,9
3,7

Wczoraj miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić gabinet pani Florkiewicz,ale już od początku nie spodobało mi się to ,że na godzinę 18-tą umówione były 3 osoby , ja z córką jako trzecia,brak szacunku dla pacjenta,bo mogłam przecież później przyjechać.Pani ,która robiła testy i spirometrię moimi zdaniem dziwnie się zachowuje, nie wykonuje swoich obowiązków należycie, podpięła spirometrię 12-sto latka do karty mojej 17-sto letniej córki, poza tym kobiecie ,która była przede mną mówiła dokładnie to samo odnośnie promocji od pani doktor dotyczącej obniżenia kosztów wizyty ,ale nikt mnie dokładnie nie poinformował ile kosztują testy w normalnej cenie a ile niby w "promocji"-ja za córkę zapłaciłam 250zł(w tym 100zł wizyta)natomiast pani z dwójką dzieci gdzie jedno miało testy zapłaciła 280zł i czegoś tu nie rozumie.Pani doktor miła,ale bardzo mało czytelnie wypowiadała informacje odnośnie choroby, chaotycznie rozpisała nam coś na kartkach , nawet córka mnie potem spytała czy wszystko było dla mnie jasne.Jeszcze nie podjęłam leczenia więc trudno mi określić prawidłowy dobór leków.

Dobry alergolog, dobrze zorientowany, ma wiedze, orientuje się w nowościach farmakologicznych, ma podejście do dzieciaków. Na oddziałach specjalistycznych w szpitalach uczelni medycznych inni lekarze zgadzają się z jej zaleceniami. Jedyna uwaga, rozpiska jest nie do końca zrozumiała dla pacjentów , przydałoby się wprowadzić jakiś system , na 1 kartce, nie wiele rozproszonych uwag na różnych kartkach , jakoś to usystemazować, chociażby zrobić sobie wzór pisemny zaleceń dla pacjetów ..., warto by wskazania były czytelne , zrozumiałe dla pacjentów

Pani Anna jest lekarzem jak najbardziej w porządku zawsze obowiązkowo przy każdej wizycie jest wykonywane badanie spirometryczne, jest uprzejma i miła wszystko dokładnie wytłumaczy i napisze co i jak brać. Ale pani Anno może czas zmienić te panie z rejestracji bo czasami pacjentów bardzo denerwują robią co im się podoba wiadomo dzieci mają pierwszeństwo ale inni dlaczego wchodzą bez kolejki?. Są młode miłe dziewczyny z wykształceniem medycznym które poszukują pracy ???.

Pani Anna jest lekarzem jak najbardziej w porządku zawsze
Ale pani Anno może czas zmienić te panie z rejestracji bo czasami

Po 6 wizytach brak efektów przepisaną szczepionkę za 600 zł mogę w wrzucić do kosza. Szkoda czasu , pieniędzy a przede wszystkim zdrowia dziecka. Omijacie z daleka.

Szkoda czasu , pieniędzy a przede wszystkim zdrowia dziecka. Omijacie z daleka.

Panie w recepcji bardzo niesympatyczne, juz przy rejstracji zamiast udzielac informacji zbywaja pacjentow. Bardzo mi sie nie podobal sposob w jaki pani recepcjonistka ze mna rozmawiala. Nie udzielila mi nawet informacji ile kosztuje wizyta tylko burknela ze nie bedzie mi wyliczala cen testoow bo nie wie i czy mnie zapisac! Ja zrezygnowalam dobrych alergologow jest wielu:)

pani doktor ok, szkoda tylko, że pielęgniarki w rejestracji niesympatyczne...dzisiaj jedna nie udzieliła mi nawet odpowiedzi na pytanie, bo "nie ma czasu" i rzuciła słuchawką, a można przecież przekazać, żeby zadzwonić w innym terminie. Jestem tym trochę zniesmaczona, ale za kilka dni wizyta, to zobaczymy jak będzie

Leczę się u pani Dr już kilka lat , relacje lekarz - pacjent oceniam jako bardzo dobre i co najważniejsze dużo mi pomogła

Pani Dr,to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,odpowiednio dobiera leczenie do aktualnego stanu zdrowia,przy kazdej wizycie zawsze wykonywana jest spirometria.

Pani doktor jest sympatyczna, gabinet bardzo fajnie wyposazony dla dzieci. Jednak Pani doktor niewyczerpująco opowiedziała nam o chorobie...raczej wizyta polegała na wypytywaniu przez nas o szczegóły. Poza tym, co bardzo nas zaskoczyło, nie dostaliśmy wyników testów syna na papierze...tylko nam powiedziano że jest uczulony na to i na to. Wyniki przypiete zostały do kartoteki. Nawet ich nie widzieliśmy. Myslelismy, że to normalne ale po wizycie u innych alergologów okazało się, że zawsze wszystko dostawaliśmy pięknie wypisane na kartce.

Wizyta 2010_12_30.Trochę bałaganu z rejestracja, ale właśnie większość pacjentów przyszła na odczulanie. Lekarz profesjonalista , uprzejmie , szybko , i na temat bez zbędnej straty czasu. Polecam. Marek M.