lekarz Anna Florkiewicz

Alergolog

Leczę się u pani Dr już kilka lat , relacje lekarz - pacjent oceniam jako bardzo dobre i co najważniejsze dużo mi pomogła

pani doktor ok, szkoda tylko, że pielęgniarki w rejestracji niesympatyczne...dzisiaj jedna nie udzieliła mi nawet odpowiedzi na pytanie, bo "nie ma czasu" i rzuciła słuchawką, a można przecież przekazać, żeby zadzwonić w innym terminie. Jestem tym trochę zniesmaczona, ale za kilka dni wizyta, to zobaczymy jak będzie

Pani Dr,to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,odpowiednio dobiera leczenie do aktualnego stanu zdrowia,przy kazdej wizycie zawsze wykonywana jest spirometria.

Wizyta 2010_12_30.Trochę bałaganu z rejestracja, ale właśnie większość pacjentów przyszła na odczulanie. Lekarz profesjonalista , uprzejmie , szybko , i na temat bez zbędnej straty czasu. Polecam. Marek M.

dr anna florkiewicz,moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem

dr anna florkiewicz,moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem

Po zrobieniu testów brak wyników na papierze.Brak konkretnej diagnozy.

Po zrobieniu testów brak wyników na papierze.Brak konkretnej diagnozy.

Pani doktor jest sympatyczna, gabinet bardzo fajnie wyposazony dla dzieci. Jednak Pani doktor niewyczerpująco opowiedziała nam o chorobie...raczej wizyta polegała na wypytywaniu przez nas o szczegóły. Poza tym, co bardzo nas zaskoczyło, nie dostaliśmy wyników testów syna na papierze...tylko nam powiedziano że jest uczulony na to i na to. Wyniki przypiete zostały do kartoteki. Nawet ich nie widzieliśmy. Myslelismy, że to normalne ale po wizycie u innych alergologów okazało się, że zawsze wszystko dostawaliśmy pięknie wypisane na kartce.

wszyscy alergicy z naszej rodziny jeżdza do pani Florkirewicz. polecam. jedyna niedogodność to problemy z dostaniem sie na określoną godz. swoje trzeba przeczekać w poczekalni! ZA kazdym razem coraz bardziej to irytuje!!!!

jestem w pełni zadowolona, włączone leczenie pomaga

jestem w pełni zadowolona, włączone leczenie pomaga