lek. dent. Anna Fornal

Bardzo polecamy Panią Doktor! Chodzimy całą rodziną (dzieci też! nie wyobrażam sobie, co musiało zrobić dziecko poprzedniej Pani, żeby Doktor Ania straciła cierpliwość i krzyknęła...Moje dzieci może nie są aniołkami na fotelu, ale Pani Doktor ma dużą cierpliwość). Ogólnie bardzo rzetelny lekarz, miła, uśmiechnięta, stara się wszystko wytłumaczyć "ludzkim" językiem. Polecam!

Szybko, fachowo, bezboleśnie. Polecam. Jestem pacjentem Pani doktor od około dwóch lat i nie przez ten cały czas nie mogę powiedzieć złego słowa.

Nie polecam, lekarz nie rozumiejący lęku dziecka. W czasie wizyty krzyknęła na dziecko (wystraszyl się i kopnął). Brak komunikacji i współpracy z dzieckiem i rodzicem.