Stomatolog Bytom

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Reptowska 54A
41-908 Miechowice, Bytom

Rzadko spotykany profesjonalizm .Pani dr.Sabina jest nie z tego świata ."ANIOŁ" pod każdym względem.Jak wyjedzie z polski to nie chodzę do dentysty.

Opinia dodana przez: robert

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości.
Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym

Opinia dodana przez: Rafał

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Miechowice, Bytom

Chodzimy do Pana Doktora od wielu dobrych lat całą rodziną. Czasem śmiejemy się, że z pewnością nasza rodzina zafundowała mu już niejeden wyjazd na Hawaje :) To są żarty, ale każde wydane u Niego pieniądze są tego warte, nigdy nie zdarzyło się nam być niezadowolonym. Jest bardzo ujmujący i stworzony do tej pracy :)POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

ul.Dworcowa 1
41-922 Rozbark, Bytom

Super babka,i dentystka!polecam!ułamał mi się ząb(trójka). Sprawę załatwiam szybko i sprawnie!

Opinia dodana przez: Siwyy mariankapusta

Nickla 19
41-908 Bytom

Profesjonalna opieka , doświadczenie i cierpliwość - szczególnie przy borowaniu . Jest kompetentna , stosuje najnowsze metody leczenia . Życzliwość dla każdego pacjenta . Można ją o wszystko zapytać i zawsze chętnie wytłumaczy . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Prywatny Gabinet Lekarski
Racjonalizatorów 44 lok. 5
41-923 Bytom

polecam, bo dawno nie spotkałam tak miłej i chcacej pomoc dentystki. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim :)

Prywatny Gabinet Lekarski
Tatrzańska 2
41-907 Szombierki, Bytom

Wizyta w Bytomiu - stomatologia Baldent. Bardzo polecam ten gabinet. Fachowo, rzeczowo I profesjonalnie.

Opinia dodana przez: Kasia Robertson

ul. Józefa Jainty 15
41-902 Bytom

Polecam. Bardzo dobry specjalista. Jestem bo bardzo trudnej ekstrakcji zatrzymanej ósemki. Znieczulenie, chirurgiczne usuniecie i szycie bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Opinia dodana przez: Anna

La Linea
Katowicka 23-25
Rozbark, Bytom

Pani dr Czapkiewicz jest bardzo dobrym stomatologiem. Zawsze z uśmiechem na twarzy podchodzi do pacjenta. Wszystko wykonuje starannie i dokładnie. Gorąco polecam! :)

Opinia dodana przez: Kasia H.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
al. Legionów 39/2
41-902 Bytom

właściwie to nie wiem dlaczego brak opinii o pani doktor stomatolog Małgorzacie Tokarowska-Szmagała? To najlepszy dentysta w Bytomiu, takiej dokładności i profesjonalizmu to życzyłabym wszystkim dentystom. No i estetyki wykonania usług to mógłby każdy pozazdrościć.

Opinia dodana przez: barbara