lek. stom. Barbara Boczarowska-Jarek

Nie polecam " Pani Doktor " ktora jest bardzo opryskliwa i nieprzyjemna. Nastawiona jest tylko i wylacznie na robienie pieniedzy. Na fotelu bylam 3 minuty, bo wszyscy Pacjenci są przyjmowani taśmowo przez co rzekome "lekarstwo" ktore powinno utrzymać sie do kolejnej wizyty mialam zaledwie 2 dni, co skutkowalo wydanymi pieniedzmi w bloto, bo musialam po raz kolejny powtorzyc wizyte, ale juz u innej Pani ktora jest Lekarką z powolania a nie tylko z nazwy jak w tym przypadku. Oprocz tego Pani Boczarowska nie rozumie, ze ktos moze mieć fobie i na siłe chciala dać znieczulenie. Po wielokrotnym odmowieniu celowo wlozyla lekarstwo tak zeby mnie bardzo zabolalo a zeby tego bylo malo rzucila bardzo dotkliwy komentarz w moim kierunku. Na sam koniec dodam, ze Pani Boczarowska chciala w godzine przeprowadzić "zabieg leczenia kanałowego ". Dobrze, ze sie nie zgodzilam i nie zamierzam juz nigdy wrocic w to miejsce gdzie traktuje się Pacjentow nieludzko.

Lekarka bardzo nieprofesjonalna, opryskliwa, bez szacunku dla pacjenta.. Przyjechalam z Anglii do Polski w celu leczenia zebow, z powodu bardzo krotkiego czasu oczekiwania zdecydowalam sie skorzystac z uslug pani doktor - teraz juz zupelnie rozumiem dlaczego juz nastepnego dnia moglam sie pojawic w gabinecie.. Zostawilam u niej calkiem spora sume poniewaz planowalam miec spokoj na dluzszy czas, pieniadze, ktore w tym gabinecie wydalam musze teraz pomnozyc razy 5 poniewaz szkody wyszkodzone przez pania Barbare sa nieodwracalne i laczy sie to z koniecznoscia wstawienia nowych przednich zebow ktore po zalozeniu licowki po tygodniu zaczely sie kruszyc.. faktycznie licowki zostaly poprawione az 3 razy jednak to nie sprawilo, ze nie sprawialy wiecej problemow.. Prawa jedynka zostala bvez mojej zgody zpilowana az do polowy zeba, dodatkowo podczas szlifowania licowek prawa dwojka zostala pozbawiona szkliwa - jak to skomentowal angielski dentysta jest to uszkodzenie mechaniczne nieodwracalne..Powodem zalozenia licowek bylo przebarwienie zeba LEWEGO, wiec pilowanie zeba prawego nie powinno miec wcale miejsca - pani doktor przez whatsappa postanowila mi powiedziec ze byla tam pruchnica ktora postanowila usunac nie zadajac pytania czy wyrazam zgode na spilowanie polowy zeba... Dodatkowo mimo tego ze powodem bylo przebarwienie i to ze chcialam miec wszystkie zeby w jednym kolorze – no niestety moje jedynki maja kolor calkiem inny niz reszta zebow i wygladaja bardzo nienaturalnie na dodatek krusza sie, nie jestem w stanie nimi odgryzac w obawie o kolejne ubytki.

Wszystkie wypelnienia ktore przez pania doktor zostaly zalozone wypadly w przeciagu 2 miesiecy, co laczylo sie z kolejnymi kosztami. Jedyny zabieg z ktorego jestemw pelni zadowolona jest to wyrwanie osemki, ktore faktycznie obylo sie bez bolu, takze jednym slowem polecic ta pania mozna tylko na extrakcje zebow ktorym juz nikt nie pomoze.

Podczas naszej nie do konca przyjemnej wymianie wiadomsci na whatsappie, w ktorej skomentowalam roznice grubosci obu jedynek pani doktor napisala miedzy innymi wiadomosci takie jak na przyklad : ‘’...Jesli pisze Pani o znacznej roznicy grubosci lewej jedynki to jakiez by bylo zaskocznie gdyby licowka byla tylko na lewej jedynce. ...’’ ten komentarz swiadczy o nie wiedzy lekarza o przebiegu leczenia ktorego sam sie podjal!

Dodatkowo byla to wiadomosc wrecz chamska, a podobnych nie brakowalo.
Dotatkowo zauwazylam, ze na znany lekarz i innych stronach czesto znikaja nieprzychylne komentarze, a i ogolna ocena lekarza nagle niespodziewanie wzrasta, gdyz pani doktor raz tworzy konto gdzie oglasza gabinet na stroszku, a raz w centrum i zaczyna zbierac opinie od nowa srednio co kilka miesiecy.

Komentarz ten zamiescilam po raz 1wszy 15.06.2023 i planuje dodac go na kazdym nowym profilu tego lekarza, aby nikt wiecej nie musial wstydzic sie swojego usmiechu po wizycie w tym gabinecie.

Dziwią mnie te nagle dodane pozytywne opinie o tej Pani. Ja byłem, nie wrócę. Nieprzyjazna atmosfera, wszystko w pogoni za nowymi pacjentami już ustawionymi w kolejce. Nieczuła na ból, nie chce słuchać dolegliwości pacjenta, bo sama wie lepiej co kogoś boli. Ceny astronomiczne, przynajmniej na rynku. Ja zmieniłem lekarza, wyszło mi to na lepsze i tańsze.

Jestem pacjentką Pani Basi od wielu lat i bardzo serdecznie ją polecam, profesjonalne podejście do pacjenta i każdego problemu dentystycznego

Nie polecam. Wszystko na szybko, niczego nie da się od niej dowiedzieć. Ceny bardzo wysokie. Pani bardzo nieuprzejma, guma do żucia to już chyba jej atrybut. Nie wrócę na pewno.

Pani Doktor Boczarowska, jest bardzo zaangażowanym, dokładnym i profesjonalnym fachowcem, w swojej dziedzinie. Leczenie kanałowe odbyło się bezboleśnie, a wszelkie wątpliwości rozwiane. To najlepszy stomatolog, u jakiego do tej pory byłam !

Bardzo dobry Lekarz Stomatolog. Pani Doktor profesjonalnie ale zrozumiale i przystępnie wyjaśniła mi zakres leczenia. Uzyskałem szybką pomoc w sytuacji bólowej. Od tego czasu jestem stałym pacjentem tego gabinetu i polecam wszystkim znajomym. Adam Sajok

Bardzo dobry Lekarz Stomatolog.
Uzyskałem szybką pomoc w sytuacji bólowej.

Adam Sajok

Jestem pacjentką od ponad 10 lat i bez wahania polecam panią Barbarę! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dobra w tym, co robi i stara się pomóc swoim pacjentom. Zawsze zostaję poinformowana o wszystkich opcjach i kosztach leczenia, zanim podejmiemy działania. Jeśli mam jakieś wątpliwości to nie ma problemu z ich wytłumaczeniem. Przy każdej wizycie wkłada dużo serca w swoją pracę. Efekt jak najbardziej satysfakcjonujący (i na długi czas). Super podejście i bezbolesne leczenie. Dziękuję! :)

Ogólnie nie polecam. Wstęp do leczenia kanałowego, pierwsza wizyta, na którą poświęciła 15 minut. W tym czasie wstrzyknęła "lekarstwo", ale nie raczyła powiedzieć, co to jest. Ogólnie wszystko w ogromnym pośpiechu, bo w kolejce już inni pacjenci. Ostentacyjnie żuje gumę mówiąc o cenach zabiegów, które powiększają się z minuty na minutę. Zero wyczucia, reakcji na ból. Robotnik z kilofem jest bardziej czuły dla kamieni, które rozbija. Jedyne, czego się dowiedziałem, to termin następnej wizyty i koszt za obecną 2x wyższy niż wcześniej zostało mi to powiedziane. Nie polecam.

Bardzo miła pani doktor. Leczy bez bólu. Jest dokładna i używa dobrych materiałów. Moje ząbki są pod opieką pani doktor już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Stomatolog godny polecenia