lek. stom. Barbara Boczarowska-Jarek

Lekarka bardzo nieuprzejma, opryskliwa i bezczelna. Leczenie kanałowe bardzo bolało pomimo znieczulenia. Nie polecam. Byłam raz i na pewno już nigdy do tej dentystki nie pójdę. W dodatku strasznie drogo.

Nie polecam, gburowaty lekarz,, najlepiej wyrwać i 2 i 5 bo jest niepewna "Pani doktor zęby to nie marchewka i same nie odrosną" a proteze ruchoma proszę zaproponować Panią po 70...... Mam nadzieję że plomba zrobiona w 10 minut będzie się trzymac chociaż, tyle dobrego z tej wizyty...... Jak to jest ze x lat wstecz ludzie nie nosili aparatów i mieli krzywe zeby i normalnie ich się traktowano.... A teraz jak masz zły zgryz i krzywe zeby to nic się nie da zrobić tylko wyrwać i proteze wstawić 😅😂.... Nic tylko zbijać kasę w tysiącach złotych..... Czysty biznes.....wszysykim polecam dr Dawca jedyny normalny i kompetentny dentysta w Bytomiu...

Mam nadzieję ,że mój wpis będzie dla wielu pomocny.Korzystam z usług Pani doktor 15 lat !!! i miałem dużo szczęścia ,że trafiłem do Pani doktor! Moje dłuższe doświadczenia w innych gabinetach w konsekwencji owocowały wydaniem większych pieniędzy(częstotliwość) i szybszą utratą uzębienia (wielokrotnie plombowany ząb ,źle zaleczony).Moim zdaniem nie ma większych argumentów na potwierdzenie kompetencji.

Żuła gumę podczas całej wizyty, czuć było papierosami, zero komunikacji z pacjentem. Chyba nawet nie odpowiedziała "dzień dobry". Strasznie drogo, ale przynajmniej szybko poszło... Szkoda tylko, że pani doktor nie czeka aż znieczulenie zacznie działać

Fantastyczna dentystka. Od lat, nasza czteroosobowa rodzina, powierza opiece pani doktor Boczarowskiej-Jarek profilaktykę i leczenie zębów. Jest osobą kompetentną, sympatyczną, mającą doskonałe podejścia do pacjentów. Szczerze polecam !

Od chyba 10 lat leczę się u Pani dr i jestem zadowolona. Pani doktor jest przede wszystkim dobrą specjalistką i stara się wykonywać swój zawód bardzo dobrze .To wiem. To rzadkie obecnie, tak myślę. Jest miła osobą. Tłumaczy mi co robi i jak poszło .Mówi co jest jeszcze do zrobienia. Robi to na bieżąco. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna. Ma u siebie rentgena i to jest duże ułatwienie, bo nie muszę biegać po mieście za zdjęciami. Polecam. Krystyna.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Barbary Boczarowskiej-Jarek. Uważam, że jest profesjonalna. Ma duży zakres wiedzy, umiejętności i widać, że ma duże doświadczenie w tym co robi. Jej podejście do pacjenta jest pozytywne.

Jej podejście do pacjenta jest pozytywne.

Moja pierwsz wizyta latem. Dentystka opryskliwa z zabójczym wzrokiem. Może miała zły dzień. Dałam jej jeszcze szansę zimą. Bez zmian.Brak kultury osobistej.Z gumą do żucia rozmawia z pacjentem.Na zadawane pytania odpowiada niegrzecznie. Zapłaciłam za jedną wizytę ponad 150 zł. myśląc, że w cenie wliczona jest kultura zachowania dentystki, która psuje opinie miłym lekarzą w Med- Centrum w Katowicach. Zdecydowanie nie polecam.

Niestety pani dr wykazuje zainteresowanie tylko w wypadku wizyt prywatnych. Przy usługach wykonywanych z funduszu, nie stara się. Nie jest za uprzejma i celowo wprowadza w błąd co do usług wykonywanych z nfz - twierdzi, że trzeba płacić choć to nie prawda.