dr n. med. Hanna Werner

Fantastyczne miejsce. Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta. Ceny nie są najniższe, ale adekwatne do poziomu wykonywania usług. Gorąco polecam.

Rewelacyjna opieka w trakcie całego leczenia ( implanty usunięcie ósemek leczenie zachowawcze protetyka ) szybkie działanie w nagłych przypadkach gorąco polecam

Gabinet stomatologiczny na bardzo wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona z wizyty, byłam w celu usunięcia 8, usłyszałam tylko, że zabieg się zaczyna, a 2 sekundy później już nie miałam zęba. :) Polecam serdecznie! Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy! :)

Pełen profesjonalizm, który przekłada się na ogromną jakość wykonania licówek. Zdecydowanie polecam tego stomatologa.

W dniu dzisiejszym byłam na pierwszej wizycie. Pani doktor super miła i rzeczowa. Udało się naprawić aż dwa ubytki i zaplanować dalsze leczenie. Jestem pozytywnej myśli.

Znajomi polecili mi ten gabinet, kiedy poszukiwałem miejsca gdzie zrobią dla mnie protezę. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Proteza znacznie lepsza niż ta, którą miałem wcześniej. Pozdrawiam.

Wspaniała atmosfera panuje w gabinecie. Cały stres znika dzięki temu. Pani doktor to świetna specjalistka. Doradziła mi co zrobić, aby poprawić moje uzębienie. Czuję się zdecydowanie pewniej niż wcześniej. Polecam serdecznie.

Pani Hanna konkretną, rzeczową i bardzo uprzejma. Protezę wykonała dla mnie dobrze, szybko i w rozsądnej cenie w porównaniu z innymi gabinetami gdzie pytałem.

Doktor Hanna wykonała u mnie mostek. Jestem pod wrażeniem estetyki i delikatności. Czułam się komfortowo przez cały ten czas, mimo, iż to dla mnie bolesny i niewygodny temat z racji młodego wieku. Dziękuję jeszcze raz, jestem bardzo zadowolona.

Świetna placówka, która wykorzystuje najnowsze metody i urządzenia do świadczenia bardzo szerokiego zakresu usług.