dr n. med. Hanna Werner

nie bywałam wcześniej zadowolona z innych gabinetów. tutaj daje pozytywa bo korona która została wykonana w końcu się u mnie trzyma i nie mam z nią żadnych problemów. dobra robota.

Rzeczowy i dokładny stomatolog. Wizyta u niej to przyjemność. Nie stresuje się, bo mam pełne zaufanie.

Pani Hanna pomogła mi w wyleczeniu wielu zębów. Jak do niej trafiłam były w naprawdę kiepskim stanie. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że to już za mną i regularnie dowiedzą jej gabinet tylko w celu skontrolowania i oczyszczenia zębów. Jestem też wdzięczna za to, że wykonała tak świetnie pracę, a ja nie zbankrutowałam 😊 Polecam.

Dr Hanna jest fantastycznym stomatologiem, który jak niewielu już teraz stawia na dobro pacjenta przede wszystkim. Jej etyka pracy, profesjonalizm, i jakość usług są na wysokim poziomie. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Bardzo polecam ten gabinet ze względu na profesjonalizm. Mój stan uzębienia wymagał długiego i skomplikowanego leczenia, ale został zakończony pełnym sukcesem. To dla mnie wielka ulga. Cieszę się i będę korzystać nadal z wizyt kontrolnych i w razie problemu.

Świetnie wyposażone gabinety i fachowa opieka. Polecam serdecznie. Moim zdaniem jeden z najlepszych stomatologów w Bytomiu i okolicy.

Umiarkowane ceny za tak wysoką jakość usług. Specjalistka w swoim fachu! Kompleksowe leczenie! Od początku do końca :)

Wszystko na plus! Począwszy od wyleczenia wszystkich ząbków po stomatologię estetyczną. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, krok po kroku, a efekty mówią same za siebie. Pełen profesjonalizm, polecam!

Częściowa proteza, która została dla mnie zrobiona jest świetnej jakości. Bardzo dobra cena w porównaniu do innych.

Po każdej wizycie czuję spokój i zadowolenie. Mam zaufanie do kompetencji Pani Hanny stuprocentowe.