dr n. med. Hanna Werner

Profesjonalna i niesamowicie kompetentna. Z czymkolwiek bym nie przyszedł radzi sobie od razu, a ja zawsze jestem zadowolony z efektu. Polecam i pozdrawiam.

Ja i mój mąż naprawiany tu ząbki. Obsługa pod każdym względem na 6 z plusem. Sympatycznie, miło przytulnie i to. Jakość zabiegów rewelacyjna. Nie zamienimy nigdy. :)

Stomatolog godny polecenia. Od jakiegoś czasu korzystam z usług i jestem zadowolony. Wysoki poziom. Mam ogromne zaufanie.

W dniu dzisiejszym była moja pierwsza wizyta u pani doktor i muszę przyznać, że jestem naprawdę mile zaskoczona. Dawno nie byłam u kogoś tak konkretnego i zarazem uprzejmego. Czułam się zaopiekowania podczas wizyty i już nie mogę doczekać się dalszych efektów. Bardzo przyjemnie było podczas całej wizyty dzięki czemu się nie stresowałam. Wspaniałe miejsce.

Stomatolog z pasją. Podejście do pacjentów rewelacja. Godna polecenia. Moja mama również skorzystała z tego gabinetu i jest bardzo zadowolona z wykonanej protezy.

Jestem pacjentką doktor Hanny od kilku lat. Pani Doktor to wybitny specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, proponuje najlepsze rozwiązania, a przy tym jest bardzo dokładna i skrupulatna. Gabinet również bardzo czysty i wyposażony w dobry sprzęt. Dla mnie 5 gwiazdek to za mało!

Niesamowita obsługa, Pani doktor to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Bardzo schludny i nowoczesny gabinet. Bezboleśnie, szybko, sprawnie. Szczegółowo odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam!

Lekarz wyjątkowo empatyczny na ból i dyskomfort w zębach. Pomoc udzielona szybko. Mimo, iż nie miałam umówionego terminu zostałam przyjęta w trudnej sytuacji. Teraz czeka mnie uzupełnienie zęba u Pani Hanny. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Protetyka na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem. Cenowo też w porządku jak za taką dobrą robotę.

Najlepszy stomatolog w Bytomiu. Cała moja rodzina korzysta z tego gabinetu. Ceny nie są z kosmosu, a usługi na najwyższym poziomie.