dr n. med. Hanna Werner

Fantastyczny stomatolog. Korona wykonana perfekcyjnie. Nie odróżnia się od pozostałych zębów. Świetnie dobrany kolor. Bez bólu bez stresu całe leczenie przebiegło w miłej atmosferze.

Bardzo fachowa pomoc, sam zabieg wykonany dosyć szybko i bez komplikacji. Zdecydowałem się na protezę częściową, elastyczną. Polecam wszystkim gabinet.

Znakomity fachowiec na światowym poziomie. Obyło się bez bólu i komplikacji z zastosowaniem nowoczesnych metod. Pani doktor świetnie tłumaczyła. Mialam już wiele wizyt tu. Wielka wiedza i pewna ręką.

Uratowała moje zęby, które były w mocno średnim stanie. Dokładnie tłumaczyła co jest nie tak i dawała mi do wyboru dwa wyjścia. Doradzila mi i dobrze, że jej posłuchałam, bo teraz jestem zadowolona. Polecam.

Protetyka na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam każdemu.

Jeden z lepszych stomatologów u jakich byłam. Pomoc udzielona fachowo i szybko. Teraz czekają mnie wizyty regularne. Mam nadzieję, że uda się nam przywrócić zdrowy uśmiech. Jestem dobrej myśli.

Mostek wykonany bardzo dobrze. Stomatolog dokładny, nie spieszy się. Widać, że zależy jej na efekcie, aby pacjent był zadowolony. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam.

Robią super protezy (bardzo trwałe i ładne), a na dodatek nie rujnują portfela. Gabinet godny polecenia!

Do Pani doktor trafiłam z polecenia znajomej. Bardzo jestem jej za to wdzięczna. Dba o moje zęby od roku. Zawsze miła i uprzejma. Lubię tam przychodzić.

Profesjonalna i niesamowicie kompetentna. Z czymkolwiek bym nie przyszedł radzi sobie od razu, a ja zawsze jestem zadowolony z efektu. Polecam i pozdrawiam.