dr n. med. Hanna Werner

Szukającym dobrego stomatologa w Bytomiu śmiało mogę polecić panią Hannę. Ceny nie osłabiają. Są całkiem ok.

Pani Hanna Werner to wspaniały stomatolog i osoba. Zawsze dobrze doradzi i nie było sytuacji, żebym czuła się naciągana na coś jak w poprzednim miejscu. Jeżeli nie ma potrzeby robić coś o co pytam, to po prostu tego nie robimy jeżeli miałoby to gorszy skutek na przyszłość. Takie podejście to ja rozumiem. Mam do niej zaufanie. Jak się przeprowadzę nadal będę korzystać. POLECAM.

Poleciłam tacie i jest bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Sama dodam, że most, który tata ma od paru tygodni wygląda naprawdę dobrze. Poprzedni wykonany przez inny gabinet bardzo rzucał się w oczy, a tata fatalnie się w nim czuł. Dziękujemy za pomoc.

Szybko i bezboleśnie. Tak mogę leczyć zęby i tak mogą wyglądać moje wizyty u dentysty 😊 Pozdrawiam.

Świetna robota. Dziękuję za wykonanie korony, która spędzała mi sen z powiek, a jej brak sprawiał, że czułam się coraz gorzej. Polecam.

Jestem po wizycie u Pani doktor w dniu wczorajszym. Bardzo miła i kompetentna osoba. Na ten moment skorzystałam z oczyszczania zębów, ale na pewno będę korzystać, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Dobrze mieć sprawdzonego stomatologa.

Moja mama poleciła mi ten gabinet, bo od lat do niego chodzi. Ja sam potrzebowałam licówki, bo ukruszył mi się totalnie ząb. Efekt lepszy niż oczekiwałem.

Cena za protezę bardzo przystępna. Jakość wykonania oceniam na bardzo dobrą. Na pewno mogę polecić innym z czystym sumieniem.

Moja ulubiona Pani stomatolog. Dokładna i staranna, a do tego czuć, że naprawdę jej zależy na dobrze wykonanej pracy.

O gabinecie dowiedziałam się od kuzynki, która miała wykonywany most u Pani Hanny. Widziałam efekt i bardzo mi się podobał więc sama zdecydowałam się na poprawę moich zębów u niej i uzupełnienie brakujących. Wszystko wygląda bardzo naturalnie co sprawia, że dobrze się czuje. 5 gwiazdek wpada.