dr n. med. Hanna Werner

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Plan leczenia jest dokładnie omawiany i jeśli są możliwe różne opcje to każda jest przedstawiona wraz z zaletami i wadami. To dla mnie bardzo ważne, bo już kiedyś podjąłem pochopnie decyzję w innym gabinecie i byłem niezadowolony. Tutaj wszystko jest tak jak należy. Miejsce godne polecenia innym.

Jestem po wizycie w dniu dzisiejszym. Świetny gabinet. Pani doktor rzeczowa i dokładna. Personel uprzejmy i miły. Ceny jak za taką opiekę bardzo korzystne. Polecam

Licówki pierwsza klasa. Idealnie dobrane. Kolor, wielkość, z wszystkiego w zasadzie jestem zadowolona.

Polecam! Jeden z lepszych stomatologów u których kiedykolwiek w życiu byłem, a trochę się nazbierało, z racji, iż często zmieniam miejsce zamieszkania w związku z pracą.

Wykonanie licówek bardzo mi się podoba. Całość leczenia przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma i delikatna. Pozdrawiam

Zęby wyglądają fantastycznie. Czekałam z opinią do końca, aby być jej w stu procentach pewna, ale już od dawna czułam, że będę naprawdę zadowolona. Super. Jestem bardzo zadowolona. Do zobaczenia na wizytach kontrolnych! :)

Dziś byłam na pierwszej wizycie od paru lat, dlatego się trochę stresowałam. Zupełnie bez sensu :) Pani doktor, jak i cały personel byli bardzo mili. Z chęcią wrócę na kolejne wizyty, aby doprowadzić mój uśmiech do stanu idealnego :)

profesjonalne podejście do pacjenta z czystym sumieniem polecam panią doktor obsługa na najwyższym poziomie gabinet nowoczesny czysty a pani doktor wraz z asysystentką

Moja cała rodzina leczy się u Pani doktor Hanny. Skuteczna, delikatna i dokładna. Minimum interwencji , maximum korzyści.

Pani doktor bardzo dokładna. Most prezentuje się świetnie. Czuję się znacznie lepiej. Rodzina również jest pod wrażeniem jak wszystko dobrze wygląda. Poleciłabym każdemu. Pozdrawiam serdecznie.