dr n. med. Hanna Werner

Implanty wykonane zostały na najwyższym poziomie. Całe leczenie praktycznie bezbolesne. Pani doktor odpowiedziała na każde moje pytanie. Cierpliwa i dokładna. Efekt odpowiada mi w stu procentach. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Poleciła mi znajoma. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Gabinet czysty, Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Zabiegi związane z zębami na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem. Czeka mnie jeszcze długa droga, ale już teraz widzę efekty. Polecam.

Wspaniały lekarz. Dzięki Pani stomatolog mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, który jest dla mnie jak nowe życie. Licówki wykonane jak dla mnie perfekcyjnie. Czuję się bardzo dobrze w nich i jedyne czego żałuję to tego, że tak późno się na nie zdecydowałam.

Mostek wykonany bardzo dokładnie i starannie. Jestem zadowolony z efektu. Przemiła Pani doktor. Lekarz godny polecenia.

Świetne miejsce. Pani doktor ma niesamowitą wiedzę i podejście do pacjenta. Spokój i opanowanie odczuwalne są przy każdej wizycie. Do tego jest przemiła. Polecam serdecznie.

profesjonalne podejście jeden z lepszych stomatologów w bytomiu polecam panią doktor z czystym sumieniem gabinet czysty nowoczesny obsługa na wysokim poziomie

serdecznie polecam! bylem u Pani doktor tydzien temu, idealnie przeleczyla zab kanalowo , przed strasznie bolal, teraz jest juz ok i uratowalem zeba.

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Pojawiłam się u Pani Werner w celu wypełnienia ubytku. Po wizycie ząb bolał i pojawiłam się ponownie. Abstrahując od tego, że Pani doktor zbagatelizowała problem to podczas "sprawdzania" przecięła mi wargę od wewnętrznej strony wiertłem po czym szybko wsadziła gazy i podała znieczulenie udając że nic się nie stało. Moje "wymysły" zaskutkowały tym że po kilku dniach od drugiej wizyty z ostrym zapaleniem trafiłam na kanałowe(na szczęście u dobrego stomatologa). Pośpiech może dlatego, że po wizycie trwającej 15 min serdecznie zapraszano do gabinetu (z którego jeszcze nie wyszłam) "Pana Mecenasa".

Z czystym sumieniem polecam Panią dr Hannę Werner. Tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi ją poleciła bo jestem bardzo zadowolona z jej usług. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła, mila muzyka w tle i do tego efekty leczenia rewelacyjne. Pani doktor tłumaczy cały proces leczenia tak, iż czułam że mam na nie wpływ i sama mogę wybrać rozwiązanie. Gdy przyszłam z "bólem" to pomimo tego, że Pani doktor miała bardzo napięty plan, to zostałam przyjęta i udzielono mi niezbędnej pomocy. Gorąco Polecam ...

Gorąco Polecam !!!

Polecam. Wiedza, doświadczenie, fachowość, umiejętności, uczciwe i holistyczne podejście do pacjenta.