dr n. med. Hanna Werner

Wspaniała atmosfera panuje w gabinecie. Cały stres znika dzięki temu. Pani doktor to świetna specjalistka. Doradziła mi co zrobić, aby poprawić moje uzębienie. Czuję się zdecydowanie pewniej niż wcześniej. Polecam serdecznie.

Pani Hanna konkretną, rzeczową i bardzo uprzejma. Protezę wykonała dla mnie dobrze, szybko i w rozsądnej cenie w porównaniu z innymi gabinetami gdzie pytałem.

Doktor Hanna wykonała u mnie mostek. Jestem pod wrażeniem estetyki i delikatności. Czułam się komfortowo przez cały ten czas, mimo, iż to dla mnie bolesny i niewygodny temat z racji młodego wieku. Dziękuję jeszcze raz, jestem bardzo zadowolona.

Świetna placówka, która wykorzystuje najnowsze metody i urządzenia do świadczenia bardzo szerokiego zakresu usług.

Generalnie bardzo czyste miejsce, szalenie miły i humorystyczny personel. Opieka nad człowiekiem i zębami na prawdę robi wrażenie, efekt w moim przypadku wypadł po prostu świetnie. Oby tak dalej!

Pani doktor uratowała mojego zęba. Trafiłam z ogromnym bólem i myślałam, że już po nim. Na szczęście Pani Hanna zrobiła wszystko, żeby go uratować i udało się. Jestem bardzo wdzięczna.

Pierwszy raz w życiu porządnie zajęto się moim problemem. Zaplanowano leczenie od A do Z, a efekt końcowy jest zaskakujący.

Bardzo lubię przychodzić do pani Hanny. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna. Stres szybko znika. Nie zmienię tego gabinetu stomatologicznego za żadne skarby.

Nie sądziłam, że po tylu próbach w Bytomiu w końcu uda mi się znaleźć gabinet, z którego będę w stu procentach zadowolona. Cieszę się, że ktoś w końcu sprostał moim oczekiwaniom. Polecam i czekam na kolejną wizytę.

Pani Dr to lekarz godny polecenia. Zostałam przyjęta z bólem połowy szczęki (nie byłam umówiona i nie byłam wcześniej pacjentką Pani dr)Pani Dr szybko zdiagnozowała miejsce bólu już przy rozmowie telefonicznej. Fachowa wiedza i profesjonalizm zasługują na 5* i wdzięczność. Od tamtej pory pozostaje pod opieką Pani dr i kontynuuję leczenie pozostałych zębów.