dr n. med. Hanna Werner

Bolał mnie ząb, byłem u jednego stomatologa, który odesłał mnie na szczękówkę. Poszedłem z polecenia do dr Werner, podjęła się wyrwać i zrobiła to świetnie.

Bardzo dobry stomatolog, jeden z najleszych na Śląsku. Bezbolesne podawanie znieczulenia, tak, że przy zabiegu wogóle nie odczuwałam bólu. Jeśli chodzi o ogólną opinię to jestem bardzo zadowolona.

Mama poszła zrobić sobie usta, bo dowiedziała się, że jest tam taniej niż u dermatologa, u którego była w tej sprawie. Pani dr odradziła robienie ust, tylko zrobić nowe protezy, przerobiła moją mamę, wargi stały się wypukłe, świetny fachowiec.

wargi stały się wypukłe, świetny fachowiec.

Bardzo mila, profesjonalna obsluga. Pani doktor zalezy na kliencie. Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy w regionie.

Trafiłam do p.doktor z polecenia, od razu nawiązała serdeczny kontakt. Chciałam wypełniać bruzdy, powiedziała , że to nie ma sensu, że najpierw trzeba zrobić dobre protezy, a potem wypełniać bruzdy. Mam protezy, zmieniła mi kompletnie twarz(na korzyść), wypełniłam bruzdy i jestem wreszcie uśmiechnięta. poleciłam koleżance , jest też bardzo zaowolona z leczenia

Polecam wszystkim naprawdę warto odwiedzać gabinet, moja cała rodzina jest bardzo zadowolona.

Specjalista na pewno dobry, ale wiele zależy od humoru Pani Doktor. Potrafi być ujmująco serdeczna i ciepła, a innym razem zachowuje się tak jakby pracowała za karę. No i czekanie.. Niby wizyty umawiane na godzinę, ale normą jest przesiadywanie w poczekalni..

Robiłem u pani doktor implanty, nic nie bolało. Nie miałem bóli po zabiegu. W ciągu 10 dni miałem zrobione zęby - mogę z czystym sumieniem polecić, wspaniała lekarka, bardzo kulturalna i ciepła.

Pelen profesjonalizm,wysoka kultura osobista i uczciwosc.

Pelen profesjonalizm,wysoka kultura osobista i uczciwosc.

przyjechałam z Niemiec weszłam przypadkiem spokój i kompetencja dr Werner mnie zadziwiły.Leczy moje zęby od dwóch dni,i czuję , że jest ok, pierwszy raz w życiu