lekarz Anna Frankowska-Kurek

2,2
1,8

"Nie wystawię Panu skierowania na badanie insuliny bo nie uważam, że jest Panu potrzebne. Nie muszę się Panu tłumaczyć. Pana dietetyk nie jest lekarzem i ja wiem lepiej jakie badania są Panu potrzebne w Pana wieku. Już powiedziałam dlaczego i nie będę powtarzać." Dawno nie spokałem tak aroganckiego i nieuprzejmego lekarza. Na szczęście to podejście u lekarzy już odchodzi do przeszłości.

Nie polecam nikomu nigdy nie rozmawiałam z kimś tak mało kompetentnym i nie przyjemnym :/ kobieta wiec arogancka z łaski pracuje już dawno powinna siedzieć w domu bo praca z pacjentami nie jest jej dobra strona

Nie wiadomo dlaczego wybrała zawód lekarza, bo generalnie sympatyczniej bywa u weterynarza. Lekarz ostatniego wyboru i ostatniego kontaktu....

Nie wiem skąd ta pozytywna opinia. Pani doktor nietrzymająca emocji. Strasznie nerwowa krzyczy. Nie polecam. Wolę już iść na NFZ, a Pani doktor życzę pokory.

Poznałam Panią Doktor kilka lat temu, lecząc się kompleksowo. Dziś mój stan zdrowia został ustabilizowany, a sporadyczne wizyty kontrolne potwierdzają kompetencje medyczne Pani Doktor. Wielka życzliwość, zaangażowanie i poświęcony czas pozwalają mi na pełną rekomendację Lekarza, który jest dla Pacjenta. Polecam