lekarz Anna Gawron

Lekarz rodzinny

Doktor niekompetenty i niemiły, pyta o bardzo prywatne szczegóły, podważa wypowiedzi pacjenta. Dla bezpieczeństwa, nie polecam tego miejsca. Rejestracja nieprofesjonalnie przygotowana do obsługi pacjentów.

W życiu nie spotkałam się z takim brakiem empatii u Lekarza. Pani była bardzo niesympatyczna, a nawet kąśliwa. W momencie kiedy mówiłam o swoich obawach odnośnie zdrowia i poprosiłam o kompleks badań, których nie robiłam i zostało to podkreślone JUŻ KILKA LAT. Usłyszałam wtedy, że kompleksowy zestaw badań nie jest dla mnie bo przecież mam tylko 26 lat i jestem młoda. W momencie kiedy poprosiłam o skierowanie na USG piersi Pani praktycznie nie zareagowała, powiedziała, że to inna placówka i ona sie tym nie zajmuje. ( od innego lekarza rodzinego otrzymałam skierowanie w 10 min ) Całą wizytę Pani podważała moje obawy wskazując na młody wiek, czy jeśli jestem młoda to nie powinnam się badać? bo z konsultacji wyniosłam takie wrażenie. Pani zniechęciła mnie do badania się. Lekarz potrafił potworzyć mi, że to na pewno nie zdrowotne sprawy tylko powinnam udać się do psychiatry lub neurologa. Czułam się atakowana w trakcie konsultacji, a nie takie powinno być zadanie Lekarza.