dr n. med. Anna Geremek-Samsonowicz

Otolaryngolog, Audiolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Polecono mi Panią Geremek jako dobrego specjalistę. Córka miała przewlekłe zapalenia uszu wiec poszliśmy /kilka miesiecy walczylismy z pediatra az sie poddal/. Na pierwszej wizycie zaczęła od antybiotyku i komentarza iz na chwile obecna nic wiecej nie moze powiedziec o przyczynach nawrotow. Kolejna wizyta, po zakonczeniu antybiotyku: Pani powiedziala ze jest juz ok i chciala na tym wizyte zakonczyc. Spytalismy zatem o przyczyne, czemu doslownie kazdy katar konczy sie zapaleniem uszu, pani Geremek powiedziala :niektore dzieci tak maja. Czy zatem bedziemy po kazdym katarze brac antybiotyk na uszy?-spytalam, Mozliwe ze ...

Polecono mi Panią Geremek jako dobrego specjalistę. Córka miała przewlekłe zapalenia uszu wiec poszliśmy /kilka miesiecy walczylismy z pediatra az sie poddal/. Na pierwszej wizycie zaczęła od antybiotyku i komentarza iz na chwile obecna nic wiecej nie moze powiedziec o przyczynach nawrotow. Kolejna wizyta, po zakonczeniu antybiotyku: Pani powiedziala ze jest juz ok i chciala na tym wizyte zakonczyc. Spytalismy zatem o przyczyne, czemu doslownie kazdy katar konczy sie zapaleniem uszu, pani Geremek powiedziala :niektore dzieci tak maja. Czy zatem bedziemy po kazdym katarze brac antybiotyk na uszy?-spytalam, Mozliwe ze tak-powiedziala Pani Geremek. Poprosilismy by na koniec wizyty zajrzala do uszu mlodszej corki ktora przeszla wlasnie katar. Pani Geremek zrobila zniesmaczona mine i z wielka łaską poświeciła dziecku dwie minuty.
Nie chcielismy sie pogodzic z opinia "niektore dzieci tak maja" wiec znalezlismy kolejnego laryngologa ktory zajrzal corce do nosa, powiedzial ze wyglad sluzowki wskazuje na alergie i to wlasnie obrzek alergiczny "przytyka" uszy, odstawilismy kilka pokarmow i problem z uszami ZNIKNAŁ. KOlejne katary bez zapalenia uszu!!!
Pani Geremek gratulujemy. Przydaloby sie wiecej wiedzy i zaangazowania.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat