Audiolog Warszawa

Wolny termin: 29 Cze o 16:30. Sprawdź inny. # 1
Audiolog Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. Jeżeli wybieracie lekarza aby was wyleczył, idźcie do dobrego tak jak pani doktor Baczyńska i wyposażonego w nowoczesne środki do diagnozy tak ja u pani doktor w Babicach.

Opinia dodana przez: Joanna

Anna Wakarow

Gabinet lekarski

Wspaniały lekarz! Pani doktor trafnie i szybko diagnozuje chorobę, wskazuje najlepszą drogę jej wyleczenia, zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci. Ma kilka specjalizacji dzięki czemu kompleksowo zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękujemy Pani doktor!

Opinia dodana przez: Ewa

prywatna praktyka lekarska
ul. Brzezińska 23G

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!

Opinia dodana przez: Marta Janiak

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie.
Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym wyjątkowo ciepłą osobą.
Muszę przyznać, że w dużej mierze to właśnie pani Doktor Fabijańska przywróciła mi wiarę w to, że będę mógł jeszcze normalnie funkcjonować.
Z czystym sumieniem, polecam świetnego fachowca.

Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Małgorzata Sznajder

Marszałkowska 84/92

Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Keniga 3 lok. 51

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny. W ciągu paru minut od rozmowy zostałem przyjęty. Szybko i fachowo udzielił mi pomocy. POLECAM!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Edward Ślączka

Gruszy 50

Rzeczowy, miły, widać zaangażowanie w problem pacjenta,POLECAM

Rzeczowy, miły, widać zaangażowanie w problem pacjenta,POLECAM

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Kompetentny, doświadczony, precyzyjny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta, fachowe porady i wskazówki odnośnie leczenia. Naprawdę polecam!!

Opaczewska 69 A/7

Polecam Pana Doktora. Jesteśmy z dzieckiem pod kontrolą Pana Doktora w CZD. Nie straszy, tylko spokojnie tłumaczy, a podejście do małych dzieci to wielka zaleta Doktora. Polecam!!

Opinia dodana przez: Ann

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Po pierwszej wizycie same " pięciogwiazdki ";) Prof. dał się zapytac doslownie o wszystko. polecam!!!

Opinia dodana przez: Emilia