dr n. med. Ireneusz Kantor

Laryngolog, Audiolog

Świetny specjalista, najlepszy lekarz od chorób uszu,od postawienia diagnozy w ciągu 2 miesięcy byłam zoperowana przez doktora.Jestem niesamowicie profesorowi wdzięczna ,serdecznie polecam Pana profesora Rosa Agnieszka

Oby nikt nie trafił na leczenie ani na zabieg do tego człowieka...........................................................................................................................................................................................................................

Po pierwszej wizycie same " pięciogwiazdki ";) Prof. dał się zapytac doslownie o wszystko. polecam!!!

Nie POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek, ogromna wiedza i doświadczenie. Nie rozkłada problemu na czynniki pierwsze ale prowadzi do jego rozwiązania, usunięcia. Szczerze polecam,operował mnie dwukrotnie, troskliwy po zabiegu, bez żadnych finansowych korzyści.

Świetne podejście do dzieci (moja córka z założenia nie lubi lekarzy). Wie co mówić, a czego przy małym pacjencie mówić. Rozwiał wszelkie nasze wątpliwości w kwestii powiększonych migdałów u córki i ewentualnego zabiegu.

Nie uprzejmy Pan dr ale kompetentny jako laryngolog.

Nie uprzejmy Pan dr ale kompetentny jako laryngolog.

Świetny lekarz. Bardzo szeroka wiedza, świetne podejście. Cierpliwy i profesjonalny. Co najważniejsze - skuteczny. Polecam!

Lekarz sprawia wrażenie dobrego fachowca, w kontakcie trochę szorstki, ale nie to jest chyba najważniejsze.

Lekarz, któremu można i warto zaufać. Myślący i odpowiedzialny.

Lekarz, któremu można i warto zaufać. Myślący i odpowiedzialny.