Otolaryngolog Warszawa

Otolaryngolog Warszawa dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
Otolaryngolog Warszawa lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Etiudy Rewolucyjnej 23

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Tak ciepłego podejścia do dziecka tylko sobie życzyć od wielu lekarzy. Wyrozumiały i cierpliwy dla rodziców. Lekarz który wyjaśni wszystko i zrozumie każdą wątpliwość. Miałam przyjemność w trudnej chwili dla mojego syna i dla mnie spotkać dr.n.med. Tomasza Rowicki w Centrum Zdrowia Dziecka i Bardzo Dziękuję że operował Pan mojego syna.
Opinia dodana przez: Renata

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Wspaniała p. Doktor , przemiła, dbająca o zdrowie pacjenta, jestem 4 lata po operacji zatok oraz brodawczaka na Wołowskiej w szpitalu, od roku przeniosłam się do p. Doktor Held . Zostałam otoczona taką serdeczną opieką , miałam co 3 miesiące badanie histopatologiczne, W porę zostałam zdiagnozowana .p.Doktor przed odejściem z szpitala z Banacha zrobiła mi ponownie wycinek do badania, okazało się że mam brodawczaka odwracalnego. Zostałam zakwalifikowana do operacji dzięki ...
Opinia dodana przez: krystyna Wyrwał

Sana S.C.
Batorego 31 A

Profesjonalna i przesympatyczna. Byłam kilka razy na wizycie i zostałam za każdym razem bardzo dokładnie zbadana i odpowiednio pokierowana na dalsze leczenie. Za każdym razem byłam witana z uśmiechem i mogłam liczyć na pełne zrozumienie i poważne potraktowanie problemu. Bez zawahania kieruje na wszystkie dodatkowe badania w celu postawienia dobrej diagnozy. Mimo że byłam przyjmowana w przychodni NFZu czułam się jak na konsultacjach w drogiej specjalistycznej klinice. Pełny profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Sylwia

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Wspaniały Lekarz, Wspaniały człowiek z cudownym podejściem do pacjenta. Pod opieką Pana Doktora czułam się znacznie lepiej. Życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najlepsze za to, że jest Pan tak wyjątkowy.

Otolaryngolodzy w Warszawie