lekarz Anna Gomulak

Internista, Lekarz rodzinny

1,3
1,2

Niestety miałam " przyjemność " kontaktu z Panią "doktor". W zupełności nie polecam. Brak podejścia do pacjenta. Brak empatii, nie mówiąc o pomocy. Brak uprzejmości, która powinna być cechą lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Pani Gomulak (lekarka z powolania) powinna byc zawsze i wszedzie tak samo traktowana jak ONA traktuje ludzi ktorzy przychodza do NIEJ po pomoc .Niech ONA pamieta ze dobro wraca stokrotnie a zlo man niadzieje tysiackrotnie

Dzisiaj przez przypadek byłam świadkiem wręcz chamskiego potraktowania pacjentki przez Pania Gomulak przy ludziach na korytarzu przychodni...Chyba zapomniała : Art. 12. 1. Lekarz powinien życzliwie i kulturalnie traktować pacjentów, szanując ich godność osobistą, prawo do intymności i prywatności. 2. Relacje między pacjentem, a lekarzem powinny opierać się na ich wzajemnym zaufaniu... tragedia nie wiem czy to się gdzieś zgłasza ale to jest karygodne i nienormalne.

Nie polecam masz wybór lekarza idź do innego .Arogancka,hamska podwazajaca opinie specjalistow ten lekarz dawno powinien byc pozbawiony pracy z ludzmi

Kobieta traktująca potrzebujących w sposób uwłaczający i wyjątkowo chamski (,,nie rozmawiasz z jakąś byle sprzątaczką, tylko lekarką z powołania" - to nie jest żart, to dosłowny cytat). Jej nazwisko jest hańbą dla zawodu lekarza, a ona sama powinna przeczytać Przysięgę Hipokratesa za każdym razem, kiedy zelżyła i upokorzyła pacjenta. Czyli zapewne tysiąc razy. Unikać jak ognia takich ,,specjalistów".

18 marca 2015 r. przyjmowała Pani dr. Anna Gomulak w ZOZ Borne Sulinowo. Rejestracja zarejestrowała mnie na godz. 16.40 do Pani dr. Anny Gomulak która przyjmowała zastępczo w tym dniu za dr. Rasińską która jest moim lekarzem rodzinnym. Otrzymałem ze szpitala w Szczecinie zawiadomienie o przyjęciu w dniu 23.04.2015 na oddział reumatologii w celu hospitalizacji. W zawiadomieniu podane jest że mam dostarczyć m.in. wyniki badań /OB, morfologia, kreatynina, badanie ogólne moczu, rtg płuc z ostatnich 12 m-cy, zawiadomienie podpisane przez panią Ordynator oddziału które przedstawiłem pani doktor z prośbą o ...

Otrzymałem ze szpitala w Szczecinie zawiadomienie o przyjęciu w dniu 23.04.2015 na oddział reumatologii w celu hospitalizacji. W zawiadomieniu podane jest że mam dostarczyć m.in. wyniki badań /OB, morfologia, kreatynina, badanie ogólne moczu, rtg płuc z ostatnich 12 m-cy, zawiadomienie podpisane przez panią Ordynator oddziału które przedstawiłem pani doktor z prośbą o wystawienie skierowania do miejscowego laboratorium celem wykonania tych badań.
Pani dr. Anna Gomulak w sposób opryskliwy odmówiła wystawienia skierowania.
Pytając dlaczego? powiedziała że nie wystawi i koniec. W związku z tym opuściłem gabinet i mam zamiar złożyć skargę u Dyrektora ZOZ-u.
Piszę tu opinię chcę przekazać innym że lekarz który złożył przysięgę nie powinien tak traktować pacjentów!