Internista Szczecinek

lekarz Krzysztof Krzyżanowski

Kardiolog, Internista

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Leczyłam się u wielu lekarzy na częstoskórcz nadkomorowy dostawałam tylko leki mówiono mi że mam to na tle nerwowym na zabieg ablacji nikt mnie nie chciał skierować bo twierdzono że w moim przypadku zabieg nie jest potrzebny i nie takie leki będę jeszcze brała do końca życia a ostatnio miałam puls 250 na min.Dowiedziałam się o PANU DOKTORZE kRZYŻANOWSKIM poszłam na wizytę zrobił mi eho serca i zaraz został wyznaczony ...

lekarz Paweł Szycko

ulica Limanowskiego 13 A
78-400 Szczecinek

Bardzo przykro to powiedzieć ale z pewnością nie jest to lekarz z powołania. Za dużo przy się tu rozpisywać ale gdy ktoś odmawia pomocy lekarskiej dziecku na dyżurze bo od tego jest lekarz rodzinny to coś tu jest nie tak. Do tego straszy NFZ.tem.
Bardzo przykra sytuacja....
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elzbieta Malik-Rucinska

Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica 28-go Lutego 3
78-400 Szczecinek

Od wielu lat jestem pacjentem Pani doktor. Kompleksowe podejście, dbałość o pacjenta a przede wszystkim fakt że to od niej wychodzi propozycja określonych czynności i badań powoduje , że obdarzam ją pełnym zaufaniem. Dziękuję i polecam. M.Zieliński
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Gomulak

Lekarz rodzinny, Internista

Starostwo Powiatowe
28 Lutego 16
78-400 Szczecinek

18 marca 2015 r. przyjmowała Pani dr. Anna Gomulak w ZOZ Borne Sulinowo. Rejestracja zarejestrowała mnie na godz. 16.40 do Pani dr. Anny Gomulak która przyjmowała zastępczo w tym dniu za dr. Rasińską która jest moim lekarzem rodzinnym.
Otrzymałem ze szpitala w Szczecinie zawiadomienie o przyjęciu w dniu 23.04.2015 na oddział reumatologii w celu hospitalizacji. W zawiadomieniu podane jest że mam dostarczyć m.in. wyniki badań /OB, morfologia, kreatynina, badanie ...
Opinia dodana przez: Tadeusz S.

Wiesława Ciszewska

Internista

Specjalistyczna Praktyka Medycyny Rodzinnej "Panaceum"

78-400 Szczecinek

P. Ciszewska jest moim lekarzem rodzinnym, pacjenci którymi się opiekuje są szczęściarzami, każda wizyta u p. doktor jest wyjątkowa, badanie są dokładne, wszystko jest szczegółowo omówione, nigdy nie czułam pośpiechu. Jest zawsze uśmiechnięta, a spokój lekarza zawsze pozytywnie wpływa na poprawę zdrowia. Opinia w Szczecinku o p. doktor jest bardzo pozytywna. Życzę abyśmy mieli wielu takich lekarzy. Wiedza medyczna też wykracza poza obowiązującą lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Wiesław Ratajski

WSPL SPZOZ

78-400 Szczecinek

Bardzo miły, serdeczny, cierpliwy i kompetentny lekarz. Potrafił uspokoić i udzielić odpowiedniej pomocy. Wielkie podziękowania za pomoc!
Opinia dodana przez: Hieronim

lekarz Radosław Drozd