lekarz Anna Grzybowska-Skrodzka

2,9

Nie polecam! W Grudniu byłam u Pani doktor z Medicover. Została zrobiona mi Cytologia , jak poprosiłam o sprawdzenie piersi Pani doktor stwierdzała że najpierw muszę dowiedzieć się czy mam to w pakiecie Medicover. To nie Żart! Wyniki z cytologii przyszły w styczniu zostałam poinformowana o ich złym wyniku przez telefon. Umówiła mnie Pani na drugą wizytę i badania dokładniejsze, aby stwierdzić czy mam wirus HPV (ponieważ może być rak). Pomijam fakt że na koniec badania Pani poinformowała mnie że to wizyta płatna … nie z Medicover… to na wynik czekałam 3 tygodnie a jedyne na co było stać Panią doktor to odpisanie na mojego sms czy są już wyniki ?
Cytuje „tak , wynik prawidłowy , cytologia za pół roku”
Odebrałam wynik i okazało się że brak wirusa HPV , a jedyne co mam to zapalenie, na które również nie dostałam leku…
Nie rozumiem takiego traktowania pacjenta!
Zero wyjaśnienia ze strony Pani doktor dlaczego pierwszy wynik wyszedł bardzo zły , a drugi wyszedł tylko jako zapalenie ?! Zero recepty gdzie w zaleceniu jest napisane „zastosować leczenie i ponownie wykonać cytologie”
Nie polecam !

Bardzo sie dziwię negatywnym opiniom. Byłam na wizycie u pani doktor, jest ona osobą bardzo rzeczową i uprzejmą. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wywiad. Czułam się podczas wizyty bardzo komfortowo. Polecam!

Okropny lekarz. Brak empatii, nieuprzejma, w chamski sposób odpowiada na pytania. Nie polecam nawet wrogowi.

Byłam u rodziny w Słupsku,potrzebowałam pomocy poniewaz mam krwotok od Pani lekarz Ewy Grzybowskiej Skrodzkiej usłyszałam my tu mamy dość pacjentek naszych do łyżeczkowania,przyjechałam do szpitala na sor ,tab.i dowidzenia.

Byłam u Dr przez Polmed. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pani dr wszystko wytłumaczyła co chciałam. Była to moja pierwsza wizyta u kobiety ginekologa i jestem zadowolona. Nic złego na temat wizyty nie mogę powiedzieć

Byłam u pani doktor na prywatnej wizycie już któryś raz. Jestem osobą otyłą, zapytałam o to jak wygląda mój cykl, czy w tym miesiącu będzie owulacja, nie wspominając ani słowem o tym, że chciałabym zajść w ciążę. W zamian brak uzyskania tej informacji i wykład dotyczący mojej wagi, ile muszę schudnąć do ciąży itd. Udałam się do innego lekarza. Jak się okazuje moje BMI w zupełności nie zagraża ewentualnej ciąży bi nie byłaby ona podwyższonego ryzyka.

Polecam Panią doktor, prowadziła moją zagrożoną ciążę, zawsze pod telefonem, wszystko spokojnie tłumaczyła oraz robiła mi CC po którym szybko doszłam do siebie. Dziecko całe i zdrowe, donoszone. Muszę dodać, ze wcześniej gdy chodziłam do innych lekarzy to straciłam 2 ciąże :(

Jeżeli ta Pani jest kompetentna to chyba nie w tej dziedzinie medycyny, w której leczy. Po 4 dobie od porodu zdjęła mi szwy w szpitalu w Słupsku, ja poprosiłam jedynie o ulgę lub poradę. Nie jestem lekarzem więc nie wiem jakie są konsekwencje takiego zabiegu. Rana oczywiście rozeszła się już następnego dnia. Teraz jestem zmuszona zostać na oddziale kolejne dni. Zero poszanowania dla pacjenta, kobieta arogancka i niemiła. Gdy poskarżyłam się, że doszło do takiej sytuacji stwierdziła, że szwy były zdjęte na moją prośbę. Czyli rozumiem, że tak kompetentny lekarz nie potrafi odmówić pacjentowi kiedy wie, że dana czynność jest dla niego niebezpieczna? Pominę fakt, że zwyczajnie skłamała. Składam skargę, nie omieszkam też skonsultować się z prawnikiem.

Straszna lekarz, ktora przyjmuje w szpitalu za karę. Brak podejścia, brak empatii, chamska i wulgarna.

Przemiła pani doktor. Prowadzi mi już drugą ciążę i jestem mega zadowolona. Robiła mi również cc. Chodzę już do niej kilka lat. O każdej porze mogę na nią liczyć. Polecam