lekarz Anna Grzybowska-Skrodzka

2,9

Nie polecam Pani dr. Przyjęta na oddział że skurczami w godzinach nocnych bardzo niemiło mnie potraktowała już na wstępie. Podważyła decyzję lekarza o planowym cesarskim cięciu, 9 godzin w skurczach, na porannej zmianie dwóch innych lekarzy w trybie pilnym zabrało mnie na salę operacyjna gdyż groziło mi rozejście blizny po poprzednim cięciu i pęknięcie macicy. Pani dr przyjmowała mnie jak za karę, niedelikatnie zbadała po czym wystąpiły krwawienia, po usg nie odezwała się ani słowem.

Chodziłam przez wiele lat do ,,bardzo dobrego" lekarza prywatnie. Dopiero Dr. Grzybowska stwierdziła u mnie PSOS. Dowiedziałam się też ,że wcale nie mam nadżerki , wcześniejszy doktor ,,prywatny" proponował mi zabieg. Wizyta przebiegła sprawnie ,ale też dowiedziałam się ważnych dla mnie informacji. Konkretna Pani Doktor ,która nie mydli oczu. Polecam.

Nie poleciłabym tej kobiety nawet najgorszemu wrogowi. Byłam przez nią konsultowana na sor'ze w 5 tygodniu ciąży kiedy zgłosiłam się z plamieniami. Na wejściu zostałam po chamsku "poinformowana", że z takim czymś powinnam udać sie do swojego lekarza, a nie że ona teraz musi przeze mnie zejść z oddziału i przyjąć mnie ZA DARMO. Później dostałam ochrzan, że nie pamietam kiedy wykonana była cytologia i pouczenie u ilu to kobiet wykrywa sie raka co roku.. Kolejno jak już sie popłakałam bo "Pani doktor" cały czas krzyczała i zasypywała mnie zarzutami nie dając dojść do słowa usłyszałam, że moje zachowanie jest kretyńskie i jq mam 24l. I mam zostać matką? Ponoć 10 letnie dzieci zachowują sie lepiej ode mnie.. 🤯 później przepisała mi niewystarczającą ilość leków do wizyty u mojego lekarza i skwitowała to tak, że powinnam ją przeprosić i być wdzięczna, że ZA DARMO wypisała mi recepte na luteinę i dała od razu a nie musiałam na nią czekać 5 godzin na SORze, aha no i mam mieć świadomość, że i tak może dojść do poronienia i tak (!) Dramat i dno, a nie kobieta lekarz.. Na pole, a nie do leczenia ludzi potworze. Nie polecam naprawdę, na innej stronie podobne komentarze także o czymś to świadczy..

Świetna Pani Doktor, wszystko dokładnie tłumaczy, można śmiało pytać o wszytsko, starannie bada. Polecam z całego serca:)

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wita pacjentkę z uśmiechem. Spokojnie wszystko wyjaśnia, doradza, pyta. Myślę, że młodość i otwartość Pani doktor sprawia że można naprawdę swobodnie pytać o wszystko. Moim zdaniem idealna dla nastolatek zaczynających wizyty w gabinecie.

Moim zdaniem idealna dla nastolatek zaczynających wizyty w gabinecie.