lekarz Anna Jędryszek-Grochoła

Internista

Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam 😃😃😃