Internista Jarosław

ulica Kraszewskiego 22

niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy
nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...

niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy
nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Świetny kardiolog, konkretny, zajmuje się naprawdę pacjentem . Potrafi postawić diagnozę właściwą i dobrać leki.

Opinia dodana przez: Krzysztof

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Wspaniała specjalistka , z niesamowitym podejściem do pacjenta. Naprawdę zna się na rzeczy i szanuje chorego, starając się mu pomóc. Świetnie robi USG. JEj badania są honorowane w dużych ośrodkach medycznych.

Opinia dodana przez: Krzysztof

os. Piłsudskiego 20/29
37-500 Jarosław

specjalista diabetolog - aż się zdziwiłam jego poziomem obsługi pacjenta, podejściem do problemu, wariantami leczenia! naprawdę bardzo obiecujący lekarz! miły, grzeczny, oczytany, kulturalny i co najważniejsze - nie wyniosły w stosunku do pacjenta, tylko traktujący go jak równego partnera. polecam!

Opinia dodana przez: Ignezja

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

lekarz jakich ostatnio mało.leczy mnie i całą moją rodzinę.Polecam jako lekarza rodzinnego !!!
Powyższa opinia jest w pełni uzasadniona.

Powyższa opinia jest w pełni uzasadniona.

Opinia dodana przez: pacjetka

Grochowska 35
37-500 Jarosław

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Jak dla mnie wybitny specjalista. Jestem pod jej opieką już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wszelkie inne zmiany, które zauważy u pacjenta od razu konsultuje ze specjalistą w danej dziedzinie. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Regina

lekarz Genowefa Czyrek

Choroby zakaźne, Internista

Jarosław

Dobry lekarz, warto go odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto go odwiedzić i się przebadać.

zdrowe serce
kraszewskiego 24

uważam, że panu Doktorowi można zaufać

uważam, że panu Doktorowi można zaufać

Jarosław

Bardzo dobry lekarz. Super fachowiec. Leczy mnie od wielu lat. Cały czas dokształca się, jest na bieżąco z aktualną wiedzą. Polecam

Opinia dodana przez: mariusz

Traugutta 1a
37-500 Jarosław

MA OGROMNE DOŚWIADCZENIE (PRACA NA POGOTOWIU, DYŻURY W SZPITALACH, GABINET PUBLICZNY I PRYWATNY)