lekarz Anna Klimczak

2,7
2,5
2,5
2,6

Przy takich przeciążeniach pracą nie trudno o zły dzień - jest b.znanym lekarzem, do którego zjeżdżają się pacjenci z całego województwa! Mnie i wielu innych traktuje niezwykle fachowo i odpowiedzialnie, często naprawiając błędy innych specjalistów. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!

A. Klimaczak lekceważąco traktuje pacjentów, notorycznie myli się - o czym świadczą np. ponowne wizyty pacjentów, którym albo żle wystawiła recepty albo przepisała niewłaściwe leki. Często zapomnina o skierowaniu na badania. Jest niemiła, jej poziom kultury osobistej można ocenić jako rażąco niski, odstaje od wszelkich kanonów dobrego wychowania. Aż trudno uwierzyć, że tak zachowuje się lekarz. Brrr na samo wspomnienie.

Pierwsza wizyta jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem! :)

Pierwsza wizyta jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem!

DR.ANNA KLIMCZAK JEST LEKARZEM NAJWYŻSZEJ KLASY,NIESTETY PO ZMIANACH ORGANIZACYJNYCH W PRZYCHODNI STRACIŁAM Z NIĄ KONTAKT.CZY MOŻNA W JAKIŚ SPOSÓB ODNALEŹĆ CENIONEGO LEKARZA GDZIE AKTUALNIE PRZYJMUJE?