lekarz Anna Klimek

1,7
1,3

Bardzo nie polecam! Badanie na prawo jazdy. Pani doktor Anna Klimek eskulapie na Kletówki 52. Mam okulary i terminowe prawo jazdy. Okulary dobrze dobrane, cukier w normie, ciśnienie w normie, żadnych chorób przewlekłych. I dostałam na 3 lata! Pytam panią doktor, ale jak to, poprzednie prawo jazdy miałam na 5 lat, teraz tylko na 3? A pani doktor na to, że tak, przepisy się zmieniły, i jak mam minusy, to co trzy lata badanie. No cóż, sprawdziłam, przepisy się nie zmieniły, na 3 lata dostają osoby z naprawdę poważnymi chorobami przewlekłymi. 200 zł mnie to kosztowało, za 3 lata znów będę musiała zapłacić. Już oczywiście nie w tej przychodni. Tak się wyciąga kasę od ludzi!

Pani nawet nie spojrzała na mój uraz, czy wszystko się zagoiło jak należy. Stwierdziła tylko że "specjalista zakończył leczenie więc co ona może tu zdziałać." NIE POLECAM.

Lekarz niemily. Nie przyjęła mnie pomimo że do końca dyżuru było 15 monut i byłem ostatnia osoba w kolejce