Lekarze Internista Krosno

dr n. med. Andrzej Paprocki

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Leczył moją mamę przez 6 lat na raka szpiku kości. Człowiek bez granic oddany człowiekowi - pacjentowi. Dla każdego pacjenta był przyjazny, zdecydowany i konsekwentny. Człowiek zasad, a życie jestwartościa nadrzędną. Ni e jest panem życia, lecz dla niego Bóg jest Panem Życia.
Polecam.Bardzo kompetentny. miły, sympatyczny

lekarz Stanisław Boczar

Internista, Gastrolog

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

lekarz Jerzy Śmiałek

Internista, Lekarz rodzinny

Jasna 40
38-400 Krosno

Lekarz na piątkę , lekarz z powołania . Pomaga w każdej sytuacji , jest wspaniały. Mam do lekarza ogromne zaufanie . Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Szepelak

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Nabawiłem się w wieku 57 lat krzuścca (kokluszu). Ten lekarz, mimo iż nie miałem skierowania do poradni chorób zakaźnych, nie tylko przyjął mnie i żonę, ale z własnej inicjatywy zadzwonił do naszego lekarza rodzinnego (który oczywiście kokluszu u nas nie rozpoznał), aby ten wystawił nam w trybie natychmiastowym skierowania na badania. Ta niby normalna, życzliwa troska o chorego zaskoczyła mnie tak bardzo, że nie tylko bardzo dobrze świadczy ona o ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Olgierd Czeszyk

Wieniawskiego 5/8
38-400 Krosno

Super lekarz, super podejście do pacjenta. Duża wiedza i kompetencje. Zawsze stara się pomóc. Jak najbardziej polecam.

lekarz Paweł Bargieł

ul. Adama Mickiewicza 18/20
38-400 Krosno

Najprawdopodobniej dzięki Doktorowi mogę się cieszyć tym, że moja ukochana żona jest ze mną. Bardzo mu za to dziekuję!

lekarz Jacek Krzanowski

ulica Krakowska 83
38-400 Krosno

Lekarz z powołania, świetny fachowiec. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Urszula Grata-Borkowska

lekarz Teresa Materniak

ulica Forteczna 4
38-400 Krosno

100% profesjonalizmu. Tzw. lekarz z jajami. SUPER Nie owija w bawełne jak p. Biernacka. Nie obrażając nikogo, powinna już odejść, a nie między pacjentami koty dokarmiać.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Trąd

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Okrzei 33
38-400 Krosno

Wspanialy lekarz. Dziekuje za pomoc. To leczenie mne bardzo pomoglo. Byla by mozliwosc - wybrala bym tego lekarza dla calej rodziny!!!!
Opinia dodana przez: Angelika Zhelwetro

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Janusz Glazar

Nefrolog, Internista

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

lekarz Katarzyna Wojtyczek

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Mirosław Gonet

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych -Przychodnia w Krośnie
ulica Portiusa 2
38-400 Krosno

Pan doktor zawsze rzetelny, godny zaufania i co najważniejsze poważnie podchodzi do pacjenta i nie bagatelizuje.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

lekarz Jan Mika

Reumatolog, Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Więcek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie"
Podkarpacka 5A
38-400 Krosno

Dziękuję bardzo Pani doktor za opiekę nad moja rodzina, w szczególności chorą mamą. Pani doktor to prawdziwy altruista PODZIWIAM pełne zaangazowanie i jestem ogromnie wdzięczna za trafna szybka diagnozę zanim komukolwiek z innych specjalistów przyszło to do glowy. Pani doktor tez po ludzku jest bardzo życzliwa i uprzejma i nie szczędziła czasu żeby mi wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na miliony pytań. Takich lekarzy się nie spotyka. Polecam polecam i jeszcze ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Tlałka

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, a poza tym miły człowiek. Postawił trafną diagnozę mojemu synowi, a byłam u kilku specjalistów i żaden się nie wyznał. Polecam!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Mariusz Pelczarski

Korczyńska 1
38-400 Krosno

Jeśli bym mogła nawet jednej gwiazdki bym nie dała. Nie polecam, Podczas wizyty "lekarz" odbierał telefony i umawiał swoich pacjentów. Wspomnę, że spóźnił się 2 godziny, nie raczył zajrzeć w moje papiery które przyniosłam. Badanie zrobione niedelikatnie!(NIE JEST PAN GINEKOLOGIEM WIEC TAKIE "BADANIE" NIE BYŁO POTRZEBNE .Głupie teksty nie na miejscu. Na moje pytanie dostałam odpowiedź "nie jestem duchem świętym" wydaje się że zna tylko dwie jednostki chorobowe- nerwicę i ...