lekarz Grzegorz Miller

2,6
2,4
2,7
2,5

Super Lekarz dzięki jego decyzjai o metodzie leczenia już 10 lat żyj po raku jajników dziękuję Panie doktorze

Witam, mama moja pacjetka doktora byla od lat ,co trzy miesiace badania i wizyty do końca roku 2021 nic zlego sie nie działo , od stycznia 2022 wyniki byly coraz gorsze złamania , meta... pan doktor przy każdej wizycie mowił mamie że powinna do czestochowy isć na kolanach bo przeżyła z rakiem ponad 20 lat , przy ostatniej wizycie usłyszałam to na własne uszy szok .. osoba chora ktory nie ma juz sił jeźdzaca na wózku... popłakałam się dyskretnie .Dwa miesiace po smierci mamy nie trzeba byc uczonym zeby widziec jak choroba sie rozwijala jakie dawala objawy pan doktor nie zrobil nic nie przyspieszył leczenia wtedy kiedy mama jeszcze chodziła a moze by jej to pomoglo , moze by jeszcze żyła choć troszkę dla pana do tylko kolejny pacjent a dla mnie to cały świat , ktory zmienił moje życie do ostatniego mojego tchu....

Super lekarz..Super gość.Wytłumaczy ,jeśli zapytasz.Organizacyjnie ogarnia sytuacje .U Niego nie ma kolejki ..

Świetny lekarz ,kompetentny i super gość.Wytłumaczy a na pogaduchy to w inne mejsce jeśli komuś brak,wielu pacjentów dr świetnie ogrnia sytucje ..Polecam

Zero empatii, arogancki, liczy się tylko kasa. Zachowuje się jak pan i władca. Nie polecam ☹ Pacjentów traktuje jak zło konieczne

Pacjentów traktuje jak zło konieczne

Mimo przedstawienia szczegółowych wyników badań pan dr zlekceważył lub nie poznał się na poważnym i zaawansowanym stanie zapalnym nerek, co skutkowało pogorszeniem się stanu zdrowia, rozrost guza i szereg innych przykrych konsekwencji. Kompletnie nie tłumaczy co się dzieje z pacjentem i traktuje ich przedmiotowo. Na pierwszej wizycie poświęcił nam 7 minut! :(

dobrym slowem dowcipem potrafi rozladowac napieta atmosfere idodac otuch wiary wsiebie

zero empatii, żona w wyniku jego "leczenia" zmarła

zero empatii, żona w wyniku jego "leczenia" zmarła