lekarz Mariusz Pelczarski

Jeśli bym mogła nawet jednej gwiazdki bym nie dała. Nie polecam, Podczas wizyty "lekarz" odbierał telefony i umawiał swoich pacjentów. Wspomnę, że spóźnił się 2 godziny, nie raczył zajrzeć w moje papiery które przyniosłam. Badanie zrobione niedelikatnie!(NIE JEST PAN GINEKOLOGIEM WIEC TAKIE "BADANIE" NIE BYŁO POTRZEBNE .Głupie teksty nie na miejscu. Na moje pytanie dostałam odpowiedź "nie jestem duchem świętym" wydaje się że zna tylko dwie jednostki chorobowe- nerwicę i depresję. Gorzej nie mogłam trafić. Boże chroń przed takimi "lekarzami"!

Polecam. Pobyt w szpitalu - fachowe podejście. Uprzejmość. Zainteresowanie. Nie tylko do mnie ale do innych pacjentów również.

super podejscie do kazdego pacjenta jak rowniez kompetencja.

super podejscie do kazdego pacjenta jak rowniez kompetencja.

Całkiem dobry lekarz można powiedzieć że mi pomógł ale nie do końca, idę do niego na wizytę na fundusz bo raz płacisz 100 raz 130 trochę drogo jak na podkarpackie zarobki.A choroba jakbyła tak jest, średnio oceniłabym efekty leczenia

pan doktor z uwagi na moj mlody wiek nie chcial przeprowadzic badan uznajac iz wszystkie dolegliwosci maja podloze nerwowe i zalecil terepie psychotropami, po ktorych musialem leczyc dodatkowo jeszcze nerki! po wykonaniu badan przez innego lekarza okazalo sie ze jest bardzo rozwinieta choroba jelita i zoladka. Gdyby nie moj upor pewnie byloby juz dla mnie za pozno. Boze chron przed takimi "lekarzami"!

wygląda na to że nie wszystkim służą awanse- dr Pelczarski stal się bardzo bagatelizującym pacjentów lekarzem, wydaje się że zna tylko dwie jednostki chorobowe- nerwicę i depresję.

Bardzo dobry lekarz, zajmowal sie mna w szpitalu publicznym w sumie zajmuje sie do teraz i moge powiedziec ze ordynator czy inni lekarze nieinteresuja sie tak tweoim stanem zdrowotnym jak ten lekarz...:P nic ci niewytlumacza co beda z toba robic itp.. a doktor Pelczarski zawsze staral sie rozwiazac problem i wszystko dobrze ci wytlumaczyc :)

... naprawde godny polecenia ,lekarz z powołania, wspaniały człowiek Wielki ukłon i szacunek Panie DOKTORZE 5z duzym +

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, sumiennie podchodzi do każdego pacjenta, jak dla mnie to jedyny specjalista chorób wewnętrznych w Krośnie, do którego warto się wybrać leczyć. POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam wszystkim doktora Pelczarskiego jest najlepszym internistą i gastrologiem uprzejmy miły spokojny życzliwy dla pacjenta z moją chorobą sobie szybko poradził i postawił diagnozę mam czynnościowe zaburzenia jelit i zapalenie odbytnicy WBS ja do dziś leczę się u doktora Pelczarskiego i we wrześniu mam kolejną wizytę