lekarz Małgorzata Siwiec

Nie sądziłam że tak wygląda prywatna wizyta u pani gastrolog. Była niemiła a o kompencji pań rejestratorek i zamieszania jakie robią brak słów. Bardzo żałuję że poleciłam tę przychodnię komuś bliskiemu

Dr. Małgorzata Siwiec to wspaniały człowiek. Jest bardzo miła, poświęca dużo czasu dla pacjenta, świetny fachowiec z Niej. Pomogła bardzo mojej rodzinie i bratu który miał problemy z żołądkiem. Na wizytę prywatną trzeba wydać 100 zł ale pomoc będziesz miał/a. Lub w Szpitalu na NFZ. Polecam z czystym sumieniem

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Dokładnie tłumaczy. Polecam z czystym sumieniem

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna osoba. Wnikliwie wysłuchuje pacjenta i stara się odnaleźć przyczynę dolegliwości. Wskazuje jakie badania należy wykonać aby wykluczyć lub potwierdzić przyczynę choroby. Nie bagatelizuje pacjentów. Kilku innych lekarzy do których trafiłam wcześniej poświeciło mi najwyżej 10 minut i nie widzieli podstaw do diagnozowania dolegliwości, mimo to jednak przepisywali leki 'na oko'. Dopiero po leczeniu Pani dr Siwiec nastąpiła wreszcie jakaś poprawa. Bardzo polecam!!!

1)Nikt tak delikatnie nie robi gastroskopii. 2)W poradni (państwowo) poświęciła mi 40min. i wyjaśniła problemy całkowicie 3)zalecone leczenie i dieta- jak na razie - skutkują i przynoszą poprawę 4)wymagająca, owszem, ale miła i empatyczna Polecam

1)Nikt tak delikatnie nie robi gastroskopii.
2)W poradni (państwowo) poświęciła mi 40min. i wyjaśniła problemy całkowicie
3)zalecone leczenie i dieta- jak na razie - skutkują i przynoszą poprawę
4)wymagająca, owszem, ale miła i empatyczna

Polecam

Nawiedzona, nieuprzejma, nie trafia z diagnoza i leczeniem. poszłam do Pelczarskiego i ten wysmiał jej leczenie, dał swoje leki i nie jest idealnie ale jest lepiej. Siwcowej unikajcie sprawia wrażenie chorej na głowę.